Konferencje

Długa podróż? Sprawdź jakie aplikację umilą Ci ten czas.

Chyba każdy kto podróżuje przez Polskę pociągiem doskonale wie jak czasem ciężko na trasie o dobry zasięg. Punkt kulminacyjny naszej irytacji przypada na moment, gdy w trakcie wysyłania pilnego maila, po 5 próbach nadal się nie udaje. Długie trasy do rodzinnych domów, chociażby teraz na święta, też potrafią być nudne i męczące. Sprawdź do czego możesz wykorzystać swój smartfon w trybie offline, aby czas upłynął znacznie szybciej. 

Nauka języków.

Nie tylko podróże do domu, ale i zimowe chłodne wieczory to idealny moment, aby wykorzystać ten czas na naukę języków. Niezależnie od tego czy przygotowujesz się do zagranicznego wyjazdu, egzaminów, czy po prostu chcesz polepszyć swoje umiejętności, nauka języka jest zawsze dobrym pomysłem. 

Wystarczy pobrać aplikację mobilną i w dowolnym momencie uczyć się wybranego języka. Tu z pomocą przychodzi aplikacja Babbel, która umożliwia naukę języka angielskiego oraz niemieckiego. Dokładnie przetestowaliśmy ją wcześniej i zdecydowanie możemy polecić. Całość recenzji można sprawdzić TUTAJ. W aplikacji sami możemy określić poziom, od którego chcemy zacząć naukę. Do wyboru mamy warianty: podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany, biznesowy lub naukę najbardziej interesujących nas zagadnień. 

Nadrób zaległości w  podcastach

Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany do tej formy poszerzania wiedzy to czas świąteczny to idealna okazja by dać podcastom drugą szansę. Można słuchać przez smartfona zarówno w trybie online jak i offline, więc brak zasięgu nie będzie przeszkodą. 

Dlaczego warto słuchać podcastów? 

W internecie znajdziesz mnóstwo podcastów, które skupiają się na Twoich zainteresowaniach. Od technologicznych i marketingowych po dotyczące zdrowia i nietypowych hobby. Poszerz swoją wiedzę i rozwiń zainteresowania bez konieczności zaglądania do książek. 

Jakie podcasty polecamy? 

Gry dostępne offline

Podczas świąt przebywamy w różnych miejscach, także takich gdzie dostęp do internetu może być kłopotliwy. Aby zapobiec nudzie warto pobrać sobie gry, z których można się cieszyć bez konieczności łączenia się z siecią. 

3 gry, które umilą Ci czas: 

  • Candy Crush Saga
    Ta gra zdecydowanie zasługuje na uwagę. Darmowa aplikacja dostępna zarówno na systemy iOS jak i Android. Gra jest bardzo prosta i polega na dopasowywaniu poszczególnych kolorowych elementów na planszy. Brzmi bardzo prosto, ale niesamowicie wciąga. Sprawdźcie sami, ale ostrzegamy: na pewno znikniecie w przestrzeni swojego smartfona na co najmniej godzinę. 
  • PinOut
    Kojarzycie grę, która kiedyś była dostępna na systemy Windows 3D Pinball – Space Cadet? Dla przypomnienia zdjęcie poniżej. Gra PinOut działa na podobnych zasadach tylko w odnowionej wersji dostępnej na smartfony.  Cofnijcie się do czasów, gdy Wasze komputery opierały się na Windowsie XP i spróbujcie zagrać w tę grę. Dostępna jest również na systemy iOS jak i Android

źródło; https://analyticsever.weebly.com/space-cadet-pinball-game.html

  • Animal Adventure: Downhill Rush
    Wszędzie pełno śniegu i zimowe widoki – ta gra na pewno wprowadzi Was w świąteczny nastrój. W tej grze przemierzamy na sankach miasta, wioski, zaśnieżone góry, zamarznięte rzeki. Poza zbieraniem prezentów i innych przedmiotów Twój cel to omijanie wszelkich przeszkód w postaci niedźwiedzi czy samochodów. Jeżeli lubisz bardzo dynamiczne gry ta na pewno przypadnie Wam do gustu. 

Dostępna jest na systemy iOS oraz Android

Nadrób zaległości w serialach

Lista seriali, które chcecie koniecznie nadrobić w wolnym czasie wciąż się wydłuża? Nam nie musicie o tym mówić, doskonale to znamy. Wykorzystajcie świąteczny czas na nadrobienie zaległości. Do oglądania filmów i seriali wcale nie potrzebujecie Internetu. Pobierzcie wcześniej aplikację Netflix, Player czy HBO GO i oglądajcie to co chcecie w trybie offline. Pamiętajcie, że filmy z aplikacji są zapisywane w pamięci urządzenia. 

A jeżeli macie swobodny dostęp do Internetu weźcie udział w akcji OLX i nakarmcie czworonożnych przyjaciół ze schronisk. Akcja trwa tylko do 16 grudnia, więc zostało już niewiele czasu. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Olx.pl.

To tylko kilka naszych propozycji na zabicie nudy w trasie, kiedy dostęp do Internetu może być ograniczony. Mamy nadzieję, że dzięki nim Wasze podróże do rodzinnych domów na święta będą przebiegać przyjemnie i bez opóźnień.

Udostępnij
Zobacz także