Konferencje

EaseUS MobiSaver dla Mac'a od teraz pomoże ci odzyskać dane usunięte z iPhone'a

Jeśli szukasz darmowych aplikacji do odzyskiwania danych, EaseUS MobiSaver może okazać się jedną z najlepszych dostępnych opcji. To uniwersalna aplikacja, która pozwoli ci odzyskać pliki wymazane z m.in. twojego iPhone’a, iPada albo iPoda Touch.
Z pomocą EaseUS MobiSaver, będziesz w stanie odzyskać usunięte dane w trzech krokach:

  1. Włączenie aplikacji – to naturalnie pierwszy krok, rozpoczynający proces odzyskiwania.
  2. Przeskanowanie urządzenia – drugi krok polega na przeskanowaniu komputera w celu namierzenia usuniętych plików. Jeśli próbujesz odzyskać dane z innych przenośnych urządzeń, możesz również zrobić to na tym etapie.
  3. Odzyskiwanie – w końcówce kroku drugiego, zostanie wyświetlona lista plików, które mogą zostać odzyskane. W następnej kolejności powinieneś rozpocząć odzyskiwanie usuniętych danych. Proces jest szybki i skuteczny, dzięki czemu ominie cię frustracja.

Cechy EaseUS MobiSaver

Wszechstronny

EaseUS MobiSaver to oprogramowanie do odzyskiwania danych, które oferuje użytkownikom rozmaite, użyteczne funkcje. Spośród nich wyróżnia się dostępność dwóch różnych trybów skanowania. Mogą one pomóc użytkownikom spełnić ich specyficzne potrzeby związane z odzyskiwaniem danych. Jeśli starasz się odzyskać niedawno utracone pliki, możesz uruchomić pierwszy tryb skanowania opisany jako”quick scan” (szybkie skanowanie). W innych przypadkach, możesz skorzystać z trybu „deep scan” (głębokie skanowanie). Należy jednak pamiętać o tym, że „deep scan” potrwa dłużej, w porównaniu z trybem szybkim. Wybór preferowanego trybu skanowania pozostaje jednak w pełni twoją decyzją.

Uniwersalny

Kolejną, imponującą cechą oprogramowania jest jego uniwersalność. Aplikacja może zostać wykorzystana do odzyskiwania utraconych danych z różnych urządzeń, takich jak Mac, iPhone, iPad, iPod Touch. Z drugiej strony, możesz wykorzystać ją do odzyskania dostępu do dużej ilości formatów plików, które zostały przypadkowo usunięte: skompresowanych plików, e-maili, plików wideo oraz audio, dokumentów, zdjęć i wielu innych.

„Dożywotni”

EaseUS MobiSaver to skuteczne i wydajne oprogramowanie, dostępne do pobrania dla wszystkich użytkowników. Każda osoba, bez żadnych wątpliwości, może myśleć o skorzystaniu z tego oprogramowania. Aplikacja oferuje także dożywotne uaktualnienia dla użytkowników. W związku z tym, już nigdy w życiu nie będziesz szukać innej aplikacji do odzyskiwania danych. Dodatkowo, otrzymasz także darmowe, dożywotne wsparcie techniczne. W efekcie, EaseUS MobiSaver, będzie ostatnią aplikacją do odzyskiwania danych, którą pobierzesz.

Udostępnij
Zobacz także