Konferencje

Fleetsharing dla mądrych firm!

Traficar kieruje swoje usługi nie tylko do klientów indywidualnych, ale też biznesowych. Systematycznie poszerza i unowocześnia swoją flotę, dbając o potrzeby i oczekiwania klientów. Pozwala zoptymalizować koszty utrzymania floty i podróży służbowych. Przygotowując ofertę, bierze pod uwagę najnowsze trendy w branży i życzenia klientów. Od pewnego czasu proponuje więc nie tylko carsharing, ale także fleetsharing dla firm.

Fleetsharing – doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców

Wynajem aut na minuty stanowi doskonałą alternatywę dla leasingu i przejazdów taksówkami. Samochód do współdzielenia może z powodzeniem zastąpić nawet kilkanaście pojazdów prywatnych. Gwarantuje też lepszą eksploatację flotę i ułatwia jej zarządzanie. Korzystając z fleetsharing, przedsiębiorca otrzymuje raz w miesiącu fakturę zbiorczą wraz z billingiem. W ten sposób Traficar ogranicza biurokrację do niezbędnego minimum. Auta stoją zaparkowane pod biurem, każdy pracownik może je zarezerwować za pomocą aplikacji.

Bogata oferta Traficar

Traficar proponuje przedsiębiorcom trzy rozwiązania. Jednym z nich jest carsharing dla firm, w ramach którego udostępnia pracownikom całą flotę aut, a przedsiębiorca otrzymuje co miesiąc rozliczenie zbiorcze. Drugi wariant, czyli fleetsharing dla firm, jest równie atrakcyjny. Pracownicy mogą tutaj korzystać z wydzielonej puli samochodów Traficar. Warto tutaj podkreślić, że auta pozostają na wyłączność firmy klienta. Jeśli przedsiębiorca chce dopasować ofertę Traficar do swoich potrzeb, może wybrać trzecie rozwiązanie, czyli fleetsharing dla firm na życzenie.

Warto podkreślić, że Traficar rozlicza opłaty za parkowanie lub serwisowanie, dzięki temu klienci mogą sporo zaoszczędzić. Traficar dba o wysoką jakość obsługi klienta, dlatego udostępnia infolinię czynną całą dobę. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, zawsze możesz zadzwonić i porozmawiać z konsultantem.

W cenę wliczone są już parkomaty. W ramach usługi Traficar można korzystać zarówno z samochodów osobowych, jak i dostawczych.

Nowoczesny panel flotowy z monitoringiem

Firma, która zdecyduje się na fleetsharing, może podpiąć do swojego konta dowolną liczbę pracowników. Takie rozwiązanie ma kilka ważnych zalet. Przede wszystkim pracodawca może na bieżąco monitorować przejazdy służbowe w systemie oferowanym przez Traficar, natomiast pracownicy mogą szybko zarezerwować auto, korzystając z aplikacji.

Opłata miesięczna obejmuje korzystanie z pojazdu oraz dostęp do systemu. Decydując się na fleetsharing, firma zyskuje dostęp do określonej liczby pojazdów na wyłączność. Może z nich korzystać dowolna liczba użytkowników. Warto również podkreślić, że auta są ubezpieczone niezależnie od winy kierowcy. Panel flotowy oferuje zaawansowane funkcje analityczne. Można z niego korzystać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy jedno kliknięcie myszki, by sprawdzić stan paliwa, status, czy lokalizację auta. Oprócz tego można łatwo pobrać fakturę zbiorczą wraz z billingiem oraz wyeksportować do Excela wszystkie wynajmy.

Dodatkowo Traficar proponuje kartę flotową, która pozwala sprawnie uregulować płatności za tankowanie i mycie samochodów oraz przejazd płatnymi odcinkami dróg. W razie potrzeby oferuje również samochód zastępczy. Gwarantuje też specjalne strefy wynajmu i zwrotu aut.

Flota Traficar

We flocie Traficar znajdują się nowoczesne samochody, które sprawdzą się doskonale podczas jazdy po mieście. Co ważne, nie zużywają dużo paliwa. Dodatkowo gwarantują przyjemną, bezpieczną i wygodną jazdę w każdych warunkach. Traficar proponuje komfortowe auta Renault Clio, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawdzą się wyśmienicie w każdej sytuacji. Dzięki optymalnym wymiarom można je łatwo zaparkować. Wyposażone są w nowoczesne silniki, które zapewniają dynamiczną jazdę przy niskim spalaniu i emisji CO2. Mają elegancką tapicerkę, nowoczesne systemy multimedialne z Bluetoth oraz liczne schowki.

Flota Traficar obejmuje również wygodne i przestronne samochody dostawcze Renault Kangoo Van. Spokojnie zmieszczą się w nim nawet długie i duże meble. Dodatkowo można powiększyć przestrzeń bagażową, składając fotel pasażera. Strefa ładunkowa ma następujące wymiary:

  • ładowność do 800 kg,
  • pojemność do 4,6 m3,
  • wysokość użyteczna do 1,13 m,
  • szerokość użyteczna do 1,22 m,
  • długość użyteczna do 2,89 m.

Nowe auta we flocie Traficar

Firma Traficar nawiązała współpracę z wypożyczalnią Express Rental Car. Dzięki temu flota wzbogaciła się o 500 kolejnych samochodów, tym samym liczy już 1800 pojazdów. Do Renault Clio i Kangoo, dołączyły kompaktowe auta ze wspomnianej wypożyczalni. Wszystkie pojazdy objęte są pełnym ubezpieczeniem, dlatego kierowcy w przypadku kolizji nie muszą płacić za koszty naprawy.

Traficar wychodząc naprzeciw trendom w branży, wprowadziła nową usługę fleetsharing dla firm. Zdaje sobie sprawę, że samochody służbowe stają się niezbędnym narzędziem pracy, dlatego kieruje nowoczesne usługi dla przedsiębiorców. To doskonałe rozwiązanie dla pracodawców, którzy potrzebują aut na stałe, ale pracownicy korzystają z nich tylko okazjonalnie lub sezonowo.

Udostępnij
Zobacz także