Konferencje

Globalny sukces polskich startupów – Nowa książka Kurasińskiego i Domaradzkiego!

Mamy wspaniałą wiadomość dla miłośników biznesu, technologii i inspirujących historii sukcesu! Już 26 września 2023 roku, pojawi się niezwykła książka autorstwa Krzysztofa Domaradzkiego i Artura Kurasińskiego, pt. „Startupowcy – jak polskie firmy podbijają świat”. Ta porywająca opowieść rzuca światło na wyjątkowe historie polskich przedsiębiorców, którzy odważnie wkroczyli na globalną scenę biznesową. Książka o pomysłach, misji, pieniądzach i spektakularnych sukcesach.

Jest to wyjątkowe opracowanie, analizujące drogę do sukcesu dwunastu wybitnych polskich start-upów. Strony książki okazują się sporym wyzwaniem dla czytelnika. Pokazują głębokie wnętrze polskiej przedsiębiorczości i innowacyjnej misji. Trudy i wyrzeczenia, które stoją za sukcesami, a których nie widać w postach na social media mogą dać do myślenia.

Najnowsza książka o polskich startupach dostępna będzie w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej.

Kto napisał książkę?

Książkę napisało dwóch przedsiębiorców.

15.09.2022 Warszawa, n/z Krzysztof Artur fot. Piotr Waniorek/zelaznastudio.pl

Autorem książki jest Krzysztof Domaradzki, doświadczony dziennikarz związany z „Forbesem”.

15.09.2022 Warszawa, n/z Krzysztof Artur fot. Piotr Waniorek/zelaznastudio.pl

Autorem jest też Artur Kurasiński, przedsiębiorca i obserwator nowych technologii.

15.09.2022 Warszawa, n/z Krzysztof Artur fot. Piotr Waniorek/zelaznastudio.pl

Autorzy zabierają nas w podróż przez fascynujący świat polskich start-upów. Dzięki ich talentom literackim, czytelnicy mają okazję poznać historie ludzi, którzy postawili wszystko na jedną kartę, aby zbudować wielki biznes, zrewolucjonizować branżę i zdobyć światowe rynki.

Warto również wspomnieć, że obaj autorzy, Krzysztof Domaradzki i Artur Kurasiński, posiadają imponujące doświadczenie w dziedzinie biznesu, technologii i komunikacji. Ich unikalne perspektywy zapewniają czytelnikom nie tylko wgląd w świat startupów, ale także dostęp do autentycznego know-how w dziedzinie przedsiębiorczości.

Bogactwo porad, anegdot i wspomnień

„Startupowcy – jak polskie firmy podbijają świat” to nie tylko opowieść o biznesie, ale również o relacjach, przeżyciach i emocjach, które towarzyszyły przedsiębiorcom w ich podróży ku sukcesowi. Książka jest nasycona praktycznymi poradami, niezwykłymi anegdotami i cennymi wspomnieniami, które ukazują prawdziwą drogę do osiągnięcia globalnych ambicji.

Gdzie kupić książkę?

Książka „Startupowcy – jak polskie firmy podbijają świat” będzie dostępna wyłącznie na stronie internetowej https://startupowcy.com.pl/.

To niepowtarzalna okazja, by mieć w swojej kolekcji źródło inspiracji i wiedzy, które mogą stać się kluczem do własnego sukcesu.

Rozpocznij swoją podróż ku inspiracji i odkrywaniu sekretów globalnych sukcesów polskich przedsiębiorców już 26 września. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zainspirować się historiami tych, którzy odważnie marzyli i osiągnęli wielkie cele!

Udostępnij
Zobacz także