Konferencje

Jakie nowe smartfony czekają na nas w 2020 roku i jaka będzie ich cena?

Jakie telefony będą szczególnie interesujące w 2020 roku? Producenci smartfonów stale wprowadzają nowe modele. Najbardziej popularne serie smartfonów są aktualizowane co roku, żeby zachęcić Cię do korzystania z nowych technologii. Już teraz możemy wymienić kilka modeli, których premiery staną się ważnymi wydarzeniami w świecie nowych technologii. A jeśli nie chcesz przegapić rabatów na nowe gadżety, aktualnych zniżek na smartfony i elektronikę, możesz sprawdzać stronę www.rabato.com. Znajdziesz tam tylko najnowsze i gorące oferty z różnych polskich sklepów z artykułami RTV i AGD. 

iPhone 11s / 12

Każdego roku jedną z największych imprez w świecie mobilnym jest premiera nowych iPhone’ów. Wśród „jabłkowych” nowości najciekawsze modele to iPhone 11s i 12. Oba smartfony działają na najnowszym procesorze Apple A13 Bionic i mogą posiadać do 512 GB pamięci wewnętrznej. Model podstawowy wyposażony jest w wyświetlacz o przekątnej 6,1 cala oraz wysokiej jakości kamerę. iPhone 11s i 12 mają inny zestaw kamer – starszy model posiada teleobiektyw, zatem możesz się nie martwić, na pewno wszyscy znajomi zmieszczą się na jednym zdjęciu.

Nowe iPhone’y otrzymały większe baterie – model iPhone’a 11s pracuje godzinę dłużej niż iPhone Xr, a wersja 12 – 4 godziny dłużej niż iPhone Xs. Oczekiwana cena za nowe urządzenie to około 4000 złotych.

Samsung Galaxy S11 / S11 Plus

Będzie to prawdopodobnie druga co do wielkości premiera 2020 roku. Samsung zawsze był w czołówce najlepszych i najpopularniejszych producentów smartfonów i nic nie wskazuje na to, że zmieni się to w tym roku. Samsung Galaxy S10 i S10 Plus okazały się fantastycznymi urządzeniami i wielu fanów czeka na nowe produkty tego producenta.

Prezentacja Galaxy Unpacked 2020 odbędzie się 11 lutego w San Francisco o godz. 20:00 czasu polskiego. Oczekiwana cena wynosi 3 800 złotych.

Huawei P40 / P40 Pro

W ostatnich latach Huawei dokonał niesamowitej poprawy jakości swoich produktów. Obecnie chińska marka jest jednym z wiodących światowych producentów smartfonów.

Problem w tym, że został zablokowany przez rząd USA, co oznacza, że nowe telefony mogą nie być oferowane wraz z pełną gamą usług i aplikacji Google. Szkoda, ponieważ Huawei P30 Pro jest obecnie jednym z najlepszych smartfonów na rynku. Mamy nadzieję, że w bieżącym roku coś się zmieni, a Huawei ponownie będzie cieszyć się wszystkimi zaletami Androida.

Google Pixel 5/5 XL

Od kilku lat Google wprowadza nowe smartfony z linii Pixel. Zastąpiły one Nexusa, początkowo stworzonego stricte dla programistów, który z czasem stał się popularny również wśród zwykłych użytkowników. Faktem jest, że nowy Pixels jeszcze nie zadebiutował, więc trudno powiedzieć, czego można oczekiwać od piątej generacji tych urządzeń.

Na pewno dla fanów czystego systemu Android i doskonałej optyki będzie to najbardziej oczekiwany smartfon w roku 2020.

Sony Xperia 2

Trudno określić, jaki będzie flagman Sony w 2020 roku, ale ponieważ w 2019 roku był to Sony Xperia 2, można spodziewać się modelu Xperia 3.

Z roku na rok Japończycy prezentują coraz lepsze telefony i inne nowoczesne technologie, tym samym zbliżając się krok po kroku do światowych liderów takich jak Samsung, iPhone, Xiaomi czy Huawei, wyróżniających się przede wszystkim wysokiej jakości optyką.

Teraz jakościową optykę uzyskały również telefony Sony Xperia 3, dzięki czemu mogą być jednymi z najlepszych smartfonów do robienia zdjęć w 2020 roku.

Mamy nadzieję, że przed zakupem swojego nowego smartfonu nie zapomnisz o tym, by sprawdzić zniżki i kupony na serwisie Rabato. Życzymy Ci nowych wrażeń technologicznych!

Udostępnij
Zobacz także