Konferencje

Jakie powinno być etui iPhone 14 Max? Podpowiadamy!

Najnowszy i jeden z najciekawszych produktów ze stajni Apple czyli iPhone 14Max może wymagać zaawansowanej ochrony przed upadkiem czy porysowaniem. Urządzenie, które kosztuje około 6000 złotych musi być dobrze zabezpieczone. Z tego względu sprawdzamy jakie etui iPhone 14 Max powinieneś kupić, jeżeli chcesz skutecznie osłonić swój sprzęt, wykorzystując jednocześnie jego pełną funkcjonalność!

iPhone 14 Max pojawi się na rynku w ciągu kilku tygodni. Osoby zainteresowane tym nowoczesnym smartfonem już szukają akcesoriów do niego. Z tego względu etui iPhone 14 Max to jeden z najpopularniejszych elementów wyposażenia dodatkowego, wyszukiwanego przez fanów Apple.

Jakie są rodzaje etui iPhone 14 Max?

Aktualnie możesz wybrać z kilku różnych rodzajów etui do smartfonów iPhone 14 Max. Znajdziesz między innymi klasyczne walety (zakrywające całą konstrukcję sprzętu), wzmocnione pokrowce na tylną część obudowy czy silikonowe – standardowe – produkty, osłaniające klapkę z tyłu i chroniące przed jej porysowaniem.

Co warto o nich wiedzieć? Wallet dostępny jest w wariantach skórzanych i tekstylnych. Zabezpiecza telefon w całości (osłaniając także ekran) do wad tego rodzaju case’ów zaliczymy z pewnością zwiększone grzanie się urządzenia (generowane ciepło nie ma gdzie uciec), a także osłonięcie atrakcyjnego wyglądu oryginalnego smartfona.

Produkty armor case, które zasłaniają tył obudowy są świetne dla osób, które cenią sobie aktywny tryb życia. Takie etui iPhone 14 Max skutecznie osłoni urządzenie przed zniszczeniem, ale też warunkami atmosferycznymi. Z kolei klasyczne, silikonowe etui nie dają tak wysokiego poziomu ochrony, ale nie ograniczają np. wyglądu Twojego sprzętu.

Zwróć uwagę na dopasowanie!

Pamiętaj, aby inwestować wyłącznie w oryginalne, dobrze dopasowane etui, które są w stanie z jednej strony w pełni osłonić części konstrukcyjne nowego telefonu, a z drugiej – pod żadnym pozorem nie ograniczają jego funkcjonalności. Miejsca na aparat czy przyciski powinny być wycięte precyzyjnie, w dokładnie wyznaczonych miejscach. To samo tyczy się np. ładowania urządzenia.

Na rynku najpewniej pojawią się obudowy w różnych barwach i kształtach, które możesz dopasować do swojego gustu wizualnego. Pamiętaj jednak, że nawet etui silikonowe jest lepsze niż noszenie odsłoniętego urządzenia. Ewentualny upadek na kant może doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia Twojego nowego iPhone 14 Max.

Udostępnij
Zobacz także