Konferencje
Mobile Trends

Konferencja Click już 12 maja 2018 w Lublinie – najwybitniejsi polscy programiści w jednym miejscu

Już w sobotę – 12 maja 2018 roku w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się ogólnopolska multitechnologiczna konferencja Click (2018). Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do profesjonalistów branży IT, którzy chcą odnaleźć się w świecie najnowszych technologii i narzędzi oraz innowacyjnego biznesu. Stawiamy na wysoki poziom merytoryczny prezentacji technicznych. Jeśli chcesz wykonać krok w stronę własnego rozwoju zawodowego, a przy okazji spędzić sobotę w przyjaznej atmosferze branżowych ekspertów to jest to miejsce dla Ciebie.
Zarejestruj się bezpłatnie na konferencję na stronie: www.click.org.pl
Dla uczestników dostępne są 4 ścieżki Technologiczne: Java, Web, Mobile (Android / iOS) oraz Cloud / Machine Learning / AI.
Podczas wydarzenia odbywają się również Targi Pracy IT, na których wystawiają się renomowanie firmy z branży. To wyjątkowa szansa na poznanie pracodawców z całej Polski.
Prelegenci i prelegentki, którzy wystąpią na konferencji to prawdziwi „Rockstars” w swoich dziedzinach informatyki, których rozpoznawalność zbudowana została o ogromną wiedzę ekspercką oraz wybitne zdolności do dzielenia się z nią z pracownikami IT w całej Polsce.
Na Click (2018) będzie można spotkać i wysłuchać prezentacji: Gabora Wnuka (JavaScript Rockstar), Mateusza Herycha (Google Developer Expert for Android), Aleksandra Piotrowskiego (Android Rockstar), Magdaleny Ostoji- Chyżyńskiej (UX Lead), Vladimir Alekseichenko (Machine Learning Rockstar), Sławomira Sobótką (Java Rockstar), Kamil Kalisz (Android Rockstar), Tomasz Ducin (JavaScript Rockstar), Paweł Szymczak (Java Rockstar), Mariusz Andrzejewski (SALESFORCE ROCKSTAR), Jacek Miłaczewski (Developer Rockstar), Piotr Pawlak (Developer Rockstar), Mariusz Łobejko (Product Owner Rockstar), Marcin Milewski (Java Rockstar), Przemek Struciński (JavaScript Rockstar), Igor Chulinda (JavaScript Rockstar), Igor Sawczuk (AI Rockstar), Andrzej Wasylkowski (Google) oraz wielu innych prelegentów przyczyniających się do rozwoju polskiej branży IT.
Czy to właśnie kontakt głosowym między człowiekiem i robotem będzie najlepszym interfejsem wymiany informacji? Przekonaj się! Podczas Click (2018) uczestnicy będą mogli wygrać nagrody, którymi są: urządzenie Amazon Echo Dot 2 z asystentem głosowym Alexa oraz urządzenie Google Home mini z asystentem głosowym Google Assistant.
Konferencja specjalnie odbywa się w sobotę, aby wszystkie chętne osoby pracujące mogły przybyć do Lublina i wziąć udział. Zarejestruj się zupełnie bezpłatnie na konferencję i bądź z nami 12 maja 2018 roku w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym w Lublinie.

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także