Konferencje

Bezpłatna konferencja dla Front End Developerów – dev.js Summit 2022 już tej jesieni

Wydarzenie cieszące się dużą popularnością wśród Frontów wraca tej jesieni pod nazwą dev.js Summit 2022 (online) Autumn Edition. Wydarzenie odbywać się będzie online oraz jest darmowe! Gorąco zachęcamy!

Może Cię zainteresować: Specjaliści od JavaScript oraz TypeScript mogą w gamingu zarobić nawet 26 tys. złotych miesięcznie!

dev.js Summit 2022 (online) Autumn Edition to największa polska konferencja poświęcona JavaScript i Front-endowi. W tym roku konferencja odbędzie się w dniu 13.10.2022 r. w formie transmisji online. Skierowana jest do architektów, senior i midium developerów w technologiach webowych. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez topowe postaci z polskiego świata JavaScriptu oraz przedstawicieli wiodących firm zajmujących się JavaScript w Polsce. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy JS, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

W dniu 27.10.2022 r. wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych JavaScript w Polsce.

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne. Link do rejestracji na wydarzenie: https://devjssummit.pl/ 

Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. Spodziewamy się ponad 2000 uczestników z całej Polski! Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych! 

Udostępnij
Zobacz także