Konferencje

Konkurs Vordon – wygraj tubę basową!

Dobra muzyka może umilić każdą podróż, a czas spędzony przy ulubionych piosenkach mija zdecydowanie szybciej. Radość z brzmienia muzyki we wnętrzu auta, zapewnią tuby basowe firmy Vordon. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie pod patronatem marki Vordon, w którym do wygrania jest tuba basowa TB-16R+.

PYTANIE KONKURSOWE: Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać tubę basową firmy Vordon?

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres mailowy vordon@4publicity.pl. Najciekawsza odpowiedź wygrywa!
Konkurs trwa od dnia 25 października do dnia 25 listopada 2018 roku. Wyniki podamy do dnia 26 listopada br.
Regulamin konkursu
O nagrodzie:

Tuby basowe VORDON TB-16R i TB-16R+

Tuba basowa TB-16R+ ze wzmacniaczem została zaprojektowana do użytku samochodowego, zgodnie z najwyższymi standardami car audio. Przeznaczenie jej pozwala na pracę w podwyższonej wilgotności (nie oznacza to wodoodporności). W częściach ruchomych głośnika, membranie i zewnętrznym zawieszeniu zostały zastosowane materiały syntetyczne. Membrana głośnika jest wykonana z kompozytu IMPP (polipropylen formowany ciśnieniowo), oraz metalizowana, co przedłuża jej żywotność, zwiększa sztywność i tłumienia wewnętrznych rezonansów, a także nadaje elegancki wygląd. Membrana jest lekka i sztywna, wprawia ja w ruch dwuwarstwowa cewka nawinięta miedzianym drutem na aluminiowy karkas. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoką sprawność układu, niskie zniekształcenia i wysoką moc. Głośnik jest zabezpieczony przed uszkodzeniem mechanicznym stylową kratką z tworzywa. Układ magnetyczny jest wentylowany. W procesie projektowania wykorzystano wiedzę doświadczonych inżynierów elektroakustyki, wyposażonych w programy symulacyjne oraz najwyższej jakości aparaturę pomiarową. Konstrukcja głośnika jest trwała i bezpieczna, w zestawie znajduje się komplet niezbędnych przewodów, oraz instrukcja z opisem podłączenia.
Źródło: www.vordon.pl

O firmie VORDON

Marka VORDON na polskim rynku działa od 2010 roku. Swoją główną siedzibę posiada w Rzeszowie, a pozostałe biura w Warszawie i Wrocławiu. Od początku istnienia firma oferuje klientom nawigację i sprzęt GPS. Dziś są to sztandarowe produkty marki VORDON, która rozszerzyła również swoją ofertę o inne elementy elektroniki samochodowej. Firma od kilku lat pozostaje liderem w ilości sprzedaży nawigacji na polskim rynku. Do naczelnych produktów należy nawigacja samochodowa, dostępna w kilku wariantach funkcjonalności, nawigacja motocyklowa, kamery cofania, monitory cofania, radia samochodowe, rejestratory samochodowe oraz wiele innych sprzętów elektroniki samochodowej i użytkowej. Oferta produktowa stale jest rozwijana i powiększana.
Wygrał Dawid Jabłoński ?
Odpowiedź konkursowa:

„Muzyki pełny każdy nośnik,
więc się przyda Vordona głośnik!
Ja to normalnie kościach czuję,
że go teraz, natychmiast potrzebuję!
Słucham bitów zawsze i wszędzie,
mama mówi, że chodzę jak w obłędzie!
Zawsze gdy gdzieś furą jadę,
zabieram z tyłu swą brygadę!
Atmosferę zawsze umila dobra nuta,
lepsze to niż chodzenie z buta 🙂
Przydała by cię się ta tuba!
Wykrzyczała nawet moja luba.”

Gratulujemy!

Udostępnij
Zobacz także