Konferencje

Kraków jesienną stolicą Blockchain

Już 16 listopada w Krakowie odbędzie się prawdziwe święto dla wszystkich entuzjastów technologii Blockchain – pierwsza edycja konferencji BlockchainFiesta.
Misją organizatorów jest zwiększenie świadomości na temat możliwości wykorzystania technologii Blockchain w biznesie, administracji rządowej, finansach, logistyce, służbie zdrowia, edukacji oraz innych sektorach gospodarki. Organizatorzy pragną również stworzyć jednodniową przestrzeń dialogu i wymiany doświadczeń dla reprezentantów różnych środowisk. Począwszy od programistów, startupy tworzące nowe produkty w oparciu o Blockchain, przedsiębiorców, aż po ekspertów w dziedzinie podatków i ustawodawstwa.
Agenda konferencji składa się z trzeb bloków:

  • UNDERSTAND – poranny blok dedykowany dla wszystkich osób, które już co nieco słyszały na temat Blockchain, ale nadal potrzebują uporządkować swoją wiedzę.
  • TRUST – mówi się, że “Blockchain buduje nową ekonomię zaufania”. W tej części konferencji w celu budowania zaufania uczestnicy poznają realne przykłady zastosowania Blockchain w różnych dziedzinach gospodarki.
  • DISRUPT – ostatni blok konferencji przedstawia technologiczne możliwości w kwestii rozwoju Blockchain oraz Machine Learning.

Wśród prelegentów zagoszczą eksperci z kraju i zagranicy: Tanjila Islam (CEO Tiger Trade), Anish Mohammed (Blockchain Advisor), Anjalee Burr (COO Rise Vision), Magdalena Gołębiewska (Country Manager Luno), Dennis Van Der Vecht (Blockchain Account Executive 10clouds), Arne Rutjes (Blockchain Practice Lead IBM), Marcelina Szwed-Ziemichód (Blockchain Tax Advisor) ,Karol Przystalski (CTO Codete), Sonia Targosz (CEO Fiat Based Token).
Organizatorem wydarzenia jest Wawel Hill Sp z o.o., która od 2008 organizuje jedną z największych konferencji Agilowych w Europie – ACE! Conference.
Miejscem konferencji będzie Multikino w Krakowie. Bilety będą dostępne w sprzedaży do 6.11.2018. Po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia: www.blockchainfiesta.io.

Udostępnij
Zobacz także