Konferencje

Marketing, sprzedaż, HR dla IT i zarządzanie – całodzienne szkolenie dla managerów i przedsiębiorców na Bitspiration!

Bitspiration wraca do Warszawy! Już 10 maja odbędzie się siódma edycja jednej z najpopularniejszych konferencji edukacyjnych dla przedsiębiorców! W tym roku możecie zdobywać wiedzę na jednej z czterech ścieżek: marketing, sprzedaż, HR dla IT oraz zarządzanie. W agendzie pojawili się znani i cenieni praktycy wymienionych zagadnień, m.in. Edyta Kotowicz (Facebook Creative Strategist), Maciej Aniserowicz (devstyle.pl, Programista-pasjonat) czy Jakub Rogalski (Brand24 Community Manager).
Szósta edycja Bitspiration odbędzie się 10 maja w Centrum Szkoleniowym Adgar na warszawskiej Ochocie. Nowa, edukacyjna formuła wydarzenia ma na celu dostarczenie praktycznej wiedzy z zakresu strategicznych obszarów budowania firmy:

  • budowania i wdrażania skutecznej strategii marketingowej,
  • konstruowania lejka sprzedaży i poprawnego definiowania grupy odbiorców,
  • oszczędności czasu dzięki skupianiu się na odpowiednich klientach,
  • zasad skutecznej rekrutacji i motywacji zespołu IT,
  • budowania pozycji lidera w swoim zespole.

Swoim doświadczeniem w tych obszarach podzielą się praktycy ze wskazanych dziedzin. Każdy z Was opuści Bitspiration z praktyczną wiedzą  oraz nowymi pomysłami na rozwój biznesu.

Prelegenci wprost z Facebooka i Brand24

Jak budować strategię marketingową? Od czego zacząć i co brać pod uwagę? Czym dzisiaj jest w ogóle marketing, a za co odpowiada osoba na modnym ostatnio stanowisku growth hackera? Na te oraz wiele innych pytań poznacie odpowiedź podczas majowego spotkania z najlepszymi specjalistami w branży.
Edyta Kotowicz (Facebook) posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu strategii kreatywnych i strategii komunikacji, które zdobywała pracując dla licznych globalnych i krajowych marek oraz startupów. Podczas Bitspiration opowie o:

  • tworzeniu briefa idealnego,
  • customer first – jak tworzyć treści, które zrozumie i pokocha Twój klient?
  • mobile first – współczesny konsument odbiera Twoje komunikaty na urządzeniach mobilnych, jak skutecznie je dostarczać?
  • CTA, forward messaging, branding upfront i kilka innych złotych zasad.

Natomiast Kuba Rogalski (Brand24) skupi się na dobrych praktykach w budowaniu społeczności, dzięki którym zwiększysz liczbę użytkowników, a także sprzedaż. Poznacie sekrety media monitoringu oraz dowiecie się jakie (często nieoczywiste) korzyści płyną z używania tego typu narzędzi.

Jeden dzień, kilka szkoleń

Pełna lista prelegentów i agenda już wkrótce na stronie Bitspiration – tymczasem zbierajcie ekipę z pracy i znajomych i dołączcie do nas w opcji biletu firmowego (3za2) – czeka Was jeden dzień praktycznych wykładów z zakresu HR, zarządzania, sprzedaży i marketingu, a zdobyte kwalifikacje potwierdzamy certyfikatem!
Skorzystaj ze zniżki dla naszych czytelników
Dla naszych czytelników organizator przewidział 10% zniżkę na kod: mobiletrends. Przygotuj wizytówki, włóż wygodny strój, wrzuć na luz i zarezerwuj termin – widzimy się na Bitspiration w gronie najlepszych marketingowców, sprzedawców, rekruterów, managerów i właścicieli firm! Rejestracja na stronie https://bitspiration.com/

Udostępnij
Zobacz także