Konferencje

Najczęstsze promocje GSM operatorów komórkowych

Obecnie trudno wyobrazić sobie życie bez telefonu komórkowego. Operatorzy prześcigają się w ofertach, starają się licznymi promocjami skusić klienta. Przed przystąpieniem do podpisania umowy, warto dokładnie przeanalizować wszystkie promocje GSM i sprawdzić, czy któreś z nich są korzystne. Jedna osoba może być bardziej zadowolona z możliwości wykonywania większej ilości darmowych rozmów, inna z większej ilości darmowych SMS-ów czy dostępu do Internetu.

Wybierając daną sieć, koniecznie trzeba sprawdzić, jaki ona ma zasięg, czy będzie w pełni użytkowa w miejscu, w którym mieszka właściciel telefonu. Problemy z zasięgiem zdarzają się często, dlatego nie można zapominać o tym elemencie w trakcie wybierania operatora. Szczególnie okres przedświąteczny to czas wzmożonych promocji komórkowych. Klient w tym czasie jest w stanie wybrać nie tylko lepszy telefon, ale także laptop czy konsolę gier.

Jakie promocje GSM można zauważyć na rynku?

W ofercie większości liczących się na rynku operatorów występuje brak limitów na wykonywanie połączeń krajowych komórkowych czy stacjonarnych. Występuje też brak limitów SMS-ów i MMS-ów. Dostępny Internet to najczęściej 15-20GB. Przez pierwsze miesiące użytkowania telefonu często też można liczyć na znacznie niższy abonament niż w późniejszym etapie umowy. Nierzadko pierwsze pół roku to abonament nawet o połowę niższy lub przez pierwszy trzy miesiąca za 0zł. Na więcej korzyści może liczyć klient, który potrzebuje więcej niż jeden numer. Wybieranie numerów od jednego operatora dla całej rodziny wiąże się z różnymi zaletami. Najczęściej jest to obniżenie rachunku za taki rodzinny abonament. Telefony można wybierać w korzystnych cenach, zaczynają się one już od 1 zł. Są to najnowsze modele liczących się na rynku producentów smartfonów. Umowy podpisywane są na wygodny dla klienta okres, często jest to 24 miesiące.

Jaki dodatkowy sprzęt można wziąć do domu?

Promocje GSM obejmują nie tylko smartfony, klienci mogą zauważyć w salonach dodatkowy sprzęt, między innymi są to: laptopy z dostępem do Internetu i konsole gier. Tak duży przekrój urządzeń w korzystnych cenach pozwala na wybór odpowiedniego prezentu między innymi w sezonie przedświątecznym. Rabaty za zakupiony sprzęt to oszczędność, która opłaci się zwłaszcza w dużych rodzinach, w miejscach, gdzie takich telefonów musi być większa liczba. Jest to inwestycja smartfon czy laptop po zakończeniu umowy z operatorem jest w dalszym ciągu użyteczny.

Udostępnij
Zobacz także