Konferencje

Gdzie najlepiej zabrać cały development team? Na 4Developers!

Co może zagwarantować bogatsze możliwości networkingowe i rekrutacyjne w branży IT, niż największy Festiwal Technologiczny w Polsce? 4Developers gromadzi niemal 1500 uczestników, co roku oferując im kilkanaście ścieżek tematycznych. Już 3 kwietnia w Warszawie przekonacie się, jak niezwykła atmosfera panuje na tym najbardziej interdyscyplinarnym wydarzeniu sezonu!

Cały development team w jednym miejscu

Merytoryka to najważniejszy element festiwalu, który na pewno nie zawiedzie żadnego przedstawiciela świata IT. Co roku na 4Developers uczestnicy mogą wybierać z ponad 100 wykładów w ramach kilkunastu ścieżek tematycznych. Wśród omawianych zagadnień znajdują się zarówno czysto techniczne, poświęcone konkretnym językom programowania i technologiom, jak Java, PHP, .NET czy Architektury Aplikacji, ale także bardziej ogólne zagadnienia, jak Business Relations czy Soft Skills. Dzięki interdyscyplinarności 4Developers stał się platformą ułatwiającą dialog pomiędzy różnymi technologiami.

Eksperci i amatorzy – to dla Was!

Nad wysokim poziomem prezentacji czuwa Rada Programowa, złożona z czołowych polskich ekspertów z branży IT. Tak ogromna dbałość o treść konferencji to także gwarancja różnorodności w zakresie poziomu zaawansowania wykładów. Niezależnie od doświadczenia, każdy znajdzie tu temat odpowiedni dla siebie, dlatego 4Developers to wydarzenie nie tylko dla profesjonalistów, ale i początkujących developerów. Programiści, team leaderzy i managerowie, rekruterzy i studenci – tutaj spotyka się cała polska społeczność IT.

A może wziąć udział w 4Developers w roli prelegenta?

Dla tych, którzy chcieliby podzielić się wiedzą i przedstawić swoje pomysły, organizatorzy przygotowali Call for Papers, które potrwa do 23 stycznia 2017. Formularz zgłoszeniowy oraz najważniejsze informacje znajdziecie na stronie: http://2017.4developers.org.pl/cfp/

Studenci mają taniej!

Na Festiwalu to ludzie są na pierwszym miejscu. Jednak budowanie społeczności wokół 4Developers to nie tylko dogodne warunki do networkingu, Chillout Zone, w którym można swobodnie porozmawiać z prelegentami czy integracyjne Before Party. To także wychodzenie jej naprzeciw! Przyszłość IT zależy od tego, jak bardzo zainwestujemy w młodych entuzjastów, dlatego organizatorzy przygotowali specjalne wejściówki studenckie. Bilety upoważniają do pełnoprawnego udziału w Festiwalu i kosztują tylko 75 zł. Warto zdecydować się już teraz, ponieważ ich liczba jest ograniczona.

15% rabatu dla czytelników

Na 4Developers liczy się przede wszystkim świetna zabawa podczas zdobywania wiedzy oraz poznawanie innych entuzjastów IT. Teraz możecie przekonać się o tym osobiście dzięki promocji -15% na bilety. Wystarczy, że podczas rejestracji skorzystacie z kodu rabatowego: MOBILE15
http://2017.4developers.org.pl/
https://www.facebook.com/4Developers/

Udostępnij
Zobacz także