Konferencje

Nie pamiętasz o doładowaniu konta? Wypróbuj opcję autodoładowania w Orange

Często zapominasz o doładowaniu? A może zdarza ci się to tylko od czasu do czasu? Dla wszystkich mających tego typu problem Orange przygotował coś ekstra – Autodoładowanie. Sprawdź czy to opcja dla ciebie.

Z Autodoładowania Orange można korzystać już od jakiegoś czasu, ale być może jeszcze nie wszyscy znają tę najwygodniejszą metodę doładowania konta. Jak doładować swoje konto Orange, gdy się o tym nie pamięta?

Jak doładować konto Orange, gdy się o tym zapomina?

Metod doładowania telefonu na kartę w Orange jest kilka – po to, by każdy użytkownik znalazł tę najwygodniejszą dla siebie. Jednak każda z nich wymaga przedsięwzięcia jakiejś czynności, zaś przede wszystkim regularnego doładowania konta. Jedno z proponowanych działań podejmuje się jednorazowo, a dzięki niemu kolejne formalności załatwiane są automatycznie.

Orange – jak doładować konto przez Autodoładowanie?

Czym jest Autodoładowanie Orange? Jest to bezpłatna usługa, która doładowuje konto sama za każdym razem, gdy stan środków na koncie tego wymaga. Poziom środków, poniżej którego telefon ma się sam doładować ustala użytkownik podczas aktywacji usługi. Rzecz jasna, można go w każdej chwili zmienić. Użytkownik wybiera także kwotę doładowania. Aby włączyć usługę, wystarczy wybrać nominał doładowania, stan konta, poniżej którego telefon ma zostać doładowany i dodać kartę płatniczą, z której będą pobierane środki. Telefon będzie doładowywał się sam.

Właśnie trwa promocja – jeśli uruchomi się Autodoładowanie za min. 30 zł, to po doładowaniu otrzyma się bonus 30 zł. Promocja ta jest ograniczona czasowo i ilościowo.

Autodoładowanie Orange – bezpieczna usługa

Warto wiedzieć, że usługa Autodoładowania jest bezpieczna.

  • Działa przez cały czas – nie trzeba o tym pamiętać.
  • Zawsze można zrezygnować z usługi lub zmienić jej warunki.
  • Usługa jest zupełnie bezpłatna – z karty pobierana jest tylko kwota doładowania.
  • W każdej chwili kartę można usunąć lub edytować jej dane.
  • Szczegółowe informacje o Autodoładowaniu Orange można znaleźć na stronie operatora: https://doladowania.orange.pl/auto-doladowanie.
Udostępnij
Zobacz także