Konferencje
Mobile Trends

Nowa oferta konwergentna T-Mobile – abonament komórkowy, światłowód i Netflix

Nie wyobrażasz sobie codzienności bez swojego smartfona, szybkiego Internetu i dostępu do ulubionych filmów i seriali? Teraz możesz połączyć wszystkie te usługi i skorzystać z oferty konwergentnej! Taką możliwość daje Ci Magenta 1 od T-Mobile. Chcesz dowiedzieć się więcej? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

Oferta konwergentna – pakiet usług i tylko jedna umowa

Uwielbiasz proste, sprawdzone i wygodne rozwiązania, dzięki którym możesz oszczędzić nie tylko swój czas, ale też pieniądze? Z pewnością przypadnie Ci do gustu nowa, niezwykle atrakcyjna oferta konwergentna od T-Mobile! Jeśli uwielbiasz podążać za nowinkami technologicznymi, nie wyobrażasz sobie dnia bez korzystania ze smartfona i Internetu, a wieczorów bez Netflixa, Magenta 1 będzie w Twoim przypadku strzałem w dziesiątkę!

W ofercie konwergentnej wszystkie najważniejsze usługi mobilne i stacjonarne do swojego domu możesz zyskać w atrakcyjniejszych cenach, niż zamawiając każdą osobno. Co więcej, wszystkie formalności są skrócone do minimum – podpisujesz jedną umowę, co miesiąc płacisz za jeden abonament i o nic więcej się nie martwisz! Chcesz poznać szczegóły? Wejdź na https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/pakiety-dla-domu!

Magenta 1: abonament komórkowy, światłowód i Netflix

Magenta 1 to oferta konwergentna, która w praktyce opiera się na 3 filarach: abonamencie komórkowym, superszybkim internecie światłowodowym oraz Netflixie.

Do wyboru masz 3 pakiety usług, które prezentują się w następujący sposób:

  • pakiet za 99 zł/mies. – w tym przypadku zyskujesz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także 5 GB Internetu (w tym 1 GB do wykorzystania na terenie UE), dostęp do Netflixa w ramach Planu Podstawowego (możesz oglądać filmy i seriale na 1 urządzeniu) i światłowód o prędkości do 100 Mb/s;

  • pakiet za 128 zł/mies. – podobnie jak tańszym wariancie, tu również masz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, ale zamiast 5 GB, zgarniasz aż 30 GB internetu! Co więcej, Netflix w tym przypadku dostępny jest w ramach Planu Standard, który umożliwia Ci oglądanie filmów na 2 urządzeniach jednocześnie. Światłowód – podobnie jak w pakiecie za 99zł/mies. – działa z prędkością do 100 Mb/s;

  • pakiet za 147 zł/mies. – to trzeci, a zarazem najdroższy wariant dostępny w ofercie konwergentnej Magenta 1. Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, do tego 30 GB szybkiego Internetu, Plan Premium w Netflixie (co oznacza, że Ty i Twoi bliscy możecie korzystać z niego na 4 urządzeniach jednocześnie) i światłowód o zawrotnej prędkości do 300 Mb/s – to otrzymujesz w zamian!

Oferta konwergentna – rozrywka i… jeszcze więcej rozrywki!

Teraz, by korzystać z nieprzerwanej, wielogodzinnej rozrywki, nie musisz nawet wychodzić z domu. Masz bowiem możliwość, by rozbudować pakiet usług i dobrać dekoder w ramach MagentaRozrywka. Wybierz to, co lubisz oglądać najbardziej i ciesz się ofertą dostosowaną indywidualnie do swoich potrzeb w jakości 4K!

Netflix, IPLA (z atrakcyjnym pakietem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych), Amazon Prime Video, a może jesteś prawdziwym miłośnikiem sportu i IPLA Eleven Sports to coś, co najbardziej trafia w Twój gust? Wybierz to, co sprawia Ci największą przyjemność, usiądź wygodnie przed telewizorem lub laptopem i ciesz się wspaniałym światem ulubionych filmów, seriali oraz sportowych emocji!

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także