Konferencje
Mobile Trends

Nowy MacBook Air

W 2019 roku na rynek trawiła odświeżona wersja MacBooka Air. Czym zaskakuje ta nowa odsłona przenośnego komputera? Jaka jest „świeża” propozycja od „jabłka”? Sprawdź!

Nowy MacBook Air – jaki jest?

MacBook Air nadal jest ekstra smukły i lekki. To sprawia, że możemy go zabrać ze sobą wszędzie. To idealne rozwiązanie dla osób, które dużo podróżują bądź pracują zdalnie. Niewielki gabarytowo komputer przenośny w ulepszonej wersji posiada funkcję True Tone. To rozwiązanie jest niezwykle pomocne, ponieważ automatycznie reguluje się poziom oświetlenia wyświetlacza. Na zewnątrz, czy wywnętrz będzie już zupełnie inny stopień.

Nowy MacBook Air posiada motylkową klawiaturę, jak większość modeli od Apple. Dzięki niej praca jest niezwykle cicha, ponadto szybsza, ponieważ przyciski są bardzo precyzyjne. Co ciekawe klawisze są dużo stabilniejsze niż w tradycyjnych modelach z mechanizmem nożycowym. Mało tego mamy podświetlenie LED dla każdego guzika. Gładzik natomiast wyposażono w technologię Force Touch z obsługą gestów.

Nowika od „jabłka”, czyli MacBook Air ma wbudowaną niesłychanie wydajną baterię – akumulator litowo-polimerowy. Potrafi wytrzymać bez ładowania nawet do 12 godzin. To duży plus, bo można zapomnieć na cały dzień o ładowarce lub innych źródłach dodatkowej energii.

Ten model MacBooka Air powstał z aluminium pochodzącego w całości z recyklingu. Mimo to obudowa jest lekka, a także niezwykle wytrzymała. Ten sprzęt od Apple jest najbardziej ekologicznym produktem tej firmy.

Warto przyjrzeć się mu bliżej, bo naprawdę warto – https://idream.pl/mac/macbook-air.html.

MacBook Air – co kryje?

Nowy model MacBook Air zawiera dwurdzeniowy procesor Intel Core. Choć nie jest on tak szybki, jak ten zainstalowany w droższej wersji Pro. Dla wielu ta różnica nie będzie w żaden sposób odczuwalna.

MacBook Air wyróżnia wysoka jakość obrazu. Niezwykle realistycznie oddaje kolory i szczegóły to jest naprawdę widoczne. Tak samo, jak wyrazistość oraz ostrość tekstu, która zapewnia ogromny komfort dla oczu. Nowy notebook w tej kwestii pozostawia w tyle modele starszej generacji. To również zasługa dużo cieńszej ramki umieszczonej wokół wyświetlacza.

Wielką zaletą MacBook Air w nowej wersji jest to, że ma udoskonaloną odsłonę portu. Są aż dwa obustronne złącza Thunderbolt 3. Co istotne prześlesz dane dwukrotnie szybciej niż przy starszym typie portu!

Jeśli chodzi o dźwięk, nowy MacBook Air został wyposażony w głośnik stereo. Pozwala on na szerszy zakres mocy oraz nadaje brzmieniu głębie. Dwa razy więcej basów pozwala odkryć nowy wymiar muzyki. Ten model wyposażony jest także w kamerę FaceTime HD oraz układ trzech mikrofonów – polepsza to jakość rozmów z bliskimi.

MacBook Air – przebój Apple

Przenośny komputer marki Apple zyskał odświeżenie. Zmienił się nieco jego design, jak i wnętrze. MacBook stał się bardziej ekologiczny, jak również nowocześniejszy. System macOS pozwala nam na wiele. W połączeniu z innymi urządzeniami od „jabłka” zyskujemy dodatkowe funkcje.

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także