Konferencje

Plan komórkowy bez zobowiązań i zbędnych formalności

Elastyczność oferty na kartę, wygoda abonamentu przy braku zobowiązań i w modelu subskrypcyjnym – – takie są główne zalety Planów komórkowych w Orange Flex. Sprawdź, czym kusi oferta, w której wszystko załatwisz w aplikacji mobilnej.

Orange Flex, czyli brak zobowiązań i wygodna aplikacja mobilna

Jeszcze do niedawna brak długoterminowej umowy na usługi telekomunikacyjne kojarzył się z ofertą na kartę. To już jednak przeszłość. Z wybranego Planu komórkowego w Orange Flex też możesz w każdej chwili zrezygnować – bez okresu wypowiedzenia – lub raz w miesiącu zmienić go na inny.

Nowa oferta pomarańczowego operatora jest nie tylko elastyczna, ale także wygodna. Dzięki aplikacji Orange Flex wszystko załatwisz online, bez dzwonienia na infolinię i zbędnych papierów. Za usługę zapłacisz z kolei szybko i bezpiecznie bez przelewów bankowych.

4 Plany komórkowe w Orange Flex do wyboru i Social Pass

We wszystkich 4 Planach komórkowych w Orange Flex masz nielimitowane rozmowy oraz SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE. Wybierasz więc taki, w którym masz tyle, ile aktualnie potrzebujesz.

 • Za 25 zł miesięcznie masz 15 GB (w tym 2,65 GB w roamingu w UE);
 • Za 30 zł miesięcznie masz 30 GB (w tym 3,18 GB w roamingu w UE);
 • Za 50 zł miesięcznie masz 50 GB (w tym 5,30 GB w roamingu w UE);
 • Za 80 zł miesięcznie masz 100 GB (w tym 8,47 GB w roamingu w UE).

Do tego we wszystkich Planach w Orange Flex jest wbudowany darmowy Social Pass. W kraju do woli używasz więc popularnych mediów społecznościowych bez uszczuplania limitu swoich GB. Z koli, jeżeli spełniasz odpowiednie warunki, to w najwyższym Planie w Orange Flex możesz korzystać z częstotliwości przeznaczonej dla sieci 5G w Orange.

Zmiana Planu w Orange Flex i zarządzanie usługami dodatkowymi

Jeśli potrzebujesz więcej albo mniej gigabajtów, raz w miesiącu możesz zmienić Plan komórkowy w Orange Flex.. Zrobisz to bezpośrednio w aplikacji, jednym kliknięciem, a nową opłatę poniesiesz dopiero w kolejnym miesiącu. Jeśli przechodzisz na wyższy Plan, z dodatkowych GB możesz korzystać od razu, a gdy zmniejszasz liczbę gigabajtów, nowy Plan obowiązuje dopiero od następnego miesiąca.

W Orange Flex w każdej chwili możesz też:

 • włączyć lub wyłączyć w aplikacji dodatkowe usługi takie jak m.in. Passy (Music Pass, Video Pass, Game Pass), pakiety (dodatkowe GB w roamingu, połączenia międzynarodowe) czy środki na usługi Premium;
 • dzielić się gigabajtami ze znajomymi, którzy też mają Plan w Orange Flex;
 • zamówić za darmo dodatkową kartę SIM z Twoim numerem do drugiego urządzenia;
 • zamówić za darmo kartę eSIM do smartwatcha, z tym samym numerem telefonu;
 • polecić innym Orange Flex z wykorzystaniem swojego indywidualnego kodu polecającego i otrzymać w aplikacji bonus 50 zł– do zwrotu na kartę lub do wykorzystania na usługi we Flexie.

5 kroków do Orange Flex

Orange Flex to Plan komórkowy w aplikacji , więc jeśli chcesz skorzystać z usługi, najpierw pobierasz apkę na swój telefon z Google Play lub App Store. Następnie w aplikacji:

 1. Wybierasz jeden z 4 Planów
 2. Rejestrujesz sięw aplikacji ;
 3. Przenosisz swój numer albo wybierasz nowy;
 4. Zamawiasz darmową dostawę karty SIM,odbierasz ją w punkcie albo aktywujesz eSIM;
 5. Robisz selfie i zdjęcie dokumentu, a potem wrzucasz je do apki, żeby zweryfikować tożsamość (zdjęcia nie są przechowywane przez Orange);
 6. Podpinasz kartę płatniczą lub płacisz BLIK-iem (pamiętaj, że jeżeli masz jakiś kod promocyjny to możesz go wpisać przed wyborem metody płatności).

Więcej informacji o Orange Flex znajdziesz na stronie operatora, pod adresem: https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie.

Udostępnij
Zobacz także