Konferencje

Poznaj nowy zegarek Garmin Fenix!

Jesteś na etapie szukania nowego zegarka naręcznego? Nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Budżet nie jest problemem, natomiast masz duże wymagania wobec swojego nowego zegarka? Jeżeli tak, to jesteśmy w stanie przedstawić ci urządzenie, z którego na pewno będziesz zadowolony. To najnowszy model zegarka Garmin Fenix wyposażony w czujnik tętna i wiele innych udogodnień.

Czy potrzebny ci zegarek z czujnikiem tętna?

Na to pytanie może być tylko jedna, twierdząca odpowiedź. Nie musisz uprawiać sportu, by monitorować swoje tętno. Ono może się zmieniać również wtedy, kiedy pracujesz lub odpoczywasz. Dzięki zaawansowanym funkcjom Garmin Fenix monitoruje tętno, informując cię o wszystkich odstępstwach od normalnej częstotliwości skurczy serca. Co ważne, to Garmin Fenix jest w stanie wykryć arytmię serca i w czytelny sposób sygnalizuje ci ten problem. Możliwość zapisywania historycznych wyników i ich analizowania na czytelnym, graficznym wykresie pozwala porównać je z tym, co w danym czasie robiłeś. W ten sposób można porównać czy wysokie tętno było wynikiem nagłego stresu, czy może większej aktywności fizycznej.

Funkcja monitorowania snu wiązki światła

Garmin Fenix to zegarek, który został wyposażony w zrewolucjonizowany system monitorowania snu. Klasyczne smart watche robią to na podstawie czujnika tętna i ilości poruszeń nadgarstka. Garmin Fenix toi jedyny zegarek, który wzbogacił monitorowanie snu sprawdzaniem wiązki światła. Technologia ta pozwala na uzyskanie jeszcze dokładniejszych i bardziej wiarygodnych wyników, które mogą dać pełniejszy obraz twojego stanu zdrowia i dostarczą wskazówek, co możesz w nim zmienić, by poprawić samopoczucie, kondycje i inne parametru. Oczywiście nie jest to jedyny powód, by zdecydować się na zakup Garmin Fenix 6x Pro.

Twój nowy zegarek wykryje wypadek

Bezpieczeństwo jest priorytetem dla twórców zegarka Garmin Fenix. Jest on stworzony z myślą nie tylko o sportowcach, ale i użytkownikach, którzy często podróżują samochodem. Jeśli dojdzie kiedyś do wypadku z twoim udziałem, zegarek na twoim nadgarstku automatycznie powiadomi służby ratunkowe i wskaże im dokładną lokalizację. Zegarek wyposażony jest w bardzo dokładny odbiornik GPS, który pracuje przez cały czas, pobierając przy tym minimalną ilość energii. Nie ma zatem powodu do tego, aby wyłączać tę jakże przydatną funkcję. Usługa Garmin Help powinna być uruchomiona przez cały czas, bo dzięki niej w razie wypadku samochodowego, na rowerze lub innego, masz szansę na czas otrzymać potrzebną pomoc. W jaki sposób zegarek sportowy będzie wiedział, że coś jest nie tak? Wykorzystuje on do tego celu szereg wbudowanych w niego czujników, takich jak mierzenie stopnia absorpcji tlenu oraz czujnik tętna. Korzystanie z fabrycznie zainstalowanych aplikacji wystarczy do tego, by móc liczyć na szybką i niezawodną pomoc.

Duży i czytelny ekran dotykowy w Garmin Fenix

Od swojego nowego zegarka na pewno oczekujesz, aby miał duży wyświetlacz dotykowy. Tak właśnie jest w tym przypadku. Wysoka rozdzielczość obrazu ułatwia odczytywanie z niego wszystkich informacji, prezentujących np. wskazówki dotyczące czasu regeneracji po treningu, śledzenia aklimatyzacji wysokościowej w przypadku wędrówek wysokogórskich, czy w końcu strumieniowego przesyłania danych z odbiornika GPS do sieci. Z pomocą tych funkcji możesz udostępniać swoim znajomym przebyty dystans oraz trasę, którą się aktualnie poruszasz. To kolejna ważna funkcja, która pozwala zadbać o twoje bezpieczeństwo i w razie potrzeby, szybciej skieruje do ciebie pomoc. Mogłoby się wydawać, że czytelny wyświetlacz, w który zegarek jest wyposażony, będzie pobierał dużo energii. Nic bardziej mylnego. Garmin Fenix zapewnia wielotygodniowy czas pracy baterii, a samo jej ładowanie jest szybkie i odbywa się metodą bezprzewodową.

Pozostałe funkcje, w które wyposażony jest zegarek sportowy Garmin Fenix

Jeśli kupując nowoczesny i jednak nie najtańszy zegarek sportowy masz względem niego sporo oczekiwań, to ten model na pewno cię nie zawiedzie. Poniżej prezentujemy pozostałe funkcje, w które wyposażono Zegarek Garmin Fenix 6x pro.

  • Sterowanie odtwarzaczem muzyki — z pomocą zegarka możesz zmieniać i przewijać utwory w swojej muzycznej aplikacji.
  • Zaawansowane funkcje wzywania pomocy — pomoc możesz wzywać głosowo, wybranym ruchem na ekranie lub z wgranych kontaktów alarmowych.
  • Precyzyjny licznik kroków — jedna z najbardziej podstawowych i najbardziej przydatnych informacji o twojej aktywności ruchowej.
  • Funkcja trendline — zaawansowana analiza twojej aktywności i postępów sportowych.
  • Garmin Connect — możliwość szybkiego łączenia się i synchronizacji danych z dedykowaną aplikacją Garmin.
  • Licznik kalorii — zegarek sportowy wyposażony jest w licznik spalonych kalorii, który pomaga utrzymać np. deficyt kaloryczny.
  • Prognoza pogody — twój osobisty zegarek może być najlepszą prognozą pogody, która zawsze będzie w zasięgu reki.
  • Trening wydolnościowy — to tylko jeden z wielu trybów treningowych, które możesz wybierać ręcznie lub zegarek sportowy uruchomi go automatycznie.
Udostępnij
Zobacz także