Konferencje

Samsung serii A – TOP 5 zalet Galaxy A21s, A51, A42 5G

Smartfony z serii A to najnowsza propozycja od marki Samsung. W ofercie znalazły się modele ze średniej półki cenowej o bardzo dobrych parametrach. My postanowiliśmy wziąć pod lupę trzy modele Samsunga Galaxy: A21s, A51 i A42 5G. Jakie są najważniejsze zalety tych trzech telefonów? Poniżej TOP 5!

  1. Duży ekran o wysokiej rozdzielczości

Wszystkie opisywane modele Samsunga Galaxy z serii A, czyli: A21s, A51 i A42 5G mają duży, wygodny w użytkowaniu ekran. Pierwsze dwa o wielkości 6,5-cala, natomiast trzeci – 6,6-cala. W przypadku Samsunga A51 i A42 5G mamy do czynienia z technologią Super AMOLED, z kolei w A21s – PLS TFT LCD. Takie rozwiązania sprawiły, że na ekranie jest wyświetlany obraz najwyższej jakości: z żywymi kolorami i o wysokiej rozdzielczości.

  1. Pojemna bateria

W Samsungach Galaxy z serii A, które można znaleźć w ofercie T-Mobile: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/smartfony-samsung, znalazło się miejsce na pojemną baterię. Dzięki temu, telefon można aktywnie używać przez cały dzień, bez obaw, że się rozładuje. Model A21s i A42 5G mają akumulator o pojemności 5000 mAh, natomiast A51 – 4000 mAh. Co więcej, każdy z telefonów został wyposażony w moduł szybkiego ładowania, dzięki któremu bardzo szybko można uzupełnić energię urządzenia.

  1. Imponujący aparat

Każdy z opisywanych modeli Samsunga Galaxy został wyposażony w poczwórny aparat z kamerą główną 48 MP i obiektywem szerokokątnym. Pozostałe obiektywy to: ultraszerokokątny, macro i depth. Takie rozwiązania pozwalają robić ostre i wyraźne zdjęcia, które zachwycają uchwyconymi detalami i kolorystyką. Każdy z tych smartfonów umożliwi zrobienie idealnego zdjęcia nawet w niesprzyjających warunkach (po zmroku).

  1. Wydajność dla najbardziej wymagających

Płynne działanie to wspólna cecha Samsunga Galaxy A21s, A51 i A42 5G. Telefony są niezwykle wydajne za sprawą pamięci RAM (odpowiednio 3, 4 i 4 GB) i ośmiordzeniowego procesora. Nie bez znaczenia pozostaje również sam procesor: w przypadku A21s to EXYNOS 850, A51 – EXYNOS 9611 i A42 5G – Qualcomm SM7225 Snapdragon 750 5G. Z taki podzespołami można korzystać z wielu aplikacji jednocześnie, np. podczas długiej podróży. Osoby, które biorą udział w wymagających rozgrywkach online, również powinny być zadowolone.

  1. Odpowiednia ilość pamięci

Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup Samsunga Galaxy z serii A od T-Mobile, nie będą mogli narzekać na ilość dostępnego miejsca na dysku. W przypadku modelu A21s użytkownicy dostają do dyspozycji 32 GB wbudowanej pamięci. Jeśli zaś chodzi o modele A51 i A42 5G, pamięci jest dużo więcej, bo aż 128 GB. Jednak gdyby i to nie wystarczyło, w każdym wypadku pamięć wewnętrzną można rozbudować aż do 512 GB.

Udostępnij
Zobacz także