Konferencje

Targi Mobile-IT oraz Mobile Trends Conference już w lutym!

Czy dzisiejszy świat biznesu mógłby funkcjonować bez szybkiego dostępu do internetu i urządzeń mobilnych? Ciężko wyobrazić sobie taką sytuację. Internet już dawno stał się areną wymiany informacji, a coraz nowsze urządzenia mobilne tylko ułatwiają szybki dostęp do potrzebnych danych. To one zaczęły określać nasz styl życia, wręcz ingerować w nasz codzienny rytm dnia. Dzięki nim dbamy o naszą aktywność fizyczną, dokonujemy zakupów, uczymy się, a nawet nawiązujemy towarzyskie relacje.
Dwa wydarzenia: Mobile Trends Conference oraz odbywające się równolegle 3. Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT, sprawią iż na początku przyszłego roku (17-19 lutego 2016 r.) EXPO Kraków ponownie stanie się sercem mobilnych technologii.
MTC2016_Mobile-IT_1(1)
Myśląc o zmieniającym się świecie, organizatorzy Targów Mobile-IT przearanżowali zakres tematyczny targów. Jest to efekt zdobytych doświadczeń oraz wielu godzin rozmów z dotychczasowymi uczestnikami, co w efekcie zaowocuje połączeniem nowych stref tematycznych z tym, co zdało egzamin podczas poprzednich edycji. Targi Mobile-IT to jedyna impreza tego typu w południowej Polsce, na której krzyżują się drogi biznesu, nauki oraz pasji związanej z nowymi technologiami. Tylko do końca października wszyscy wystawcy mogą zakupić stoiska w specjalnej, niższej cenie!

Targi Mobile-IT zmieniają się dla odwiedzających

W tym roku nieprzypadkowo w nazwie wydarzenia pojawiło się słowo e-commerce, będące wyznacznikiem współczesnego spojrzenia na biznes. Zakupy mobilne są coraz powszechniejsze i coraz więcej środków wydaje się na reklamy mobile. Firmy zaczynają zauważać jak kluczowe jest dostosowanie swoich stron do urządzeń przenośnych. Dlatego też w czasie targów zaprezentowane zostaną rozmaite narzędzia marketingu internetowego, m.in.: usługi mobilne i kurierskie, porównywarki cen, serwery oraz środki zapewniające bezpieczeństwo i ochronę danych.

Podczas nadchodzącej edycji nie zabraknie stref specjalnych – strefa gier i rozrywki.

Przemysł gier komputerowych w Małopolsce rozwija się w szybkim tempie. Powstaje coraz więcej gier, które mogą konkurować na międzynarodowym rynku. Nie brakuje również pasjonatów, którzy nie wyobrażają sobie odcięcia od wirtualnego świata. Podczas targów Mobile-IT znajdzie się również miejsce dla wszystkich miłośników dobrej zabawy w wirtualnej rzeczywistości. Symulatory, konsole, oculusy i wiele innych gadżetów to, to co będzie można znaleźć w strefie gier i rozrywki.
Ciężko wyobrazić sobie Targi Mobile-IT bez strefy start-upów, szczególnie w Krakowie, gdzie z roku na rok coraz więcej osób myśli o swoim biznesie. Zanim jednak start-up odniesie sukces na Kickstarterze, warto go zaprezentować podczas takich wydarzeń jak Targi Mobile-IT , które gromadzą tak wielu zainteresowanych tą tematyką osób. Dlatego organizatorzy targów już dziś zachęcają do zgłaszania udziału.
Na odwiedzających Targi czeka również wiele innych, nowych stref, mających za zadanie pozwolić przetestować samodzielnie nowe rozwiązania, jakie niesie ze sobą świat mobile. Więcej informacji na ich temat można znaleźć na stronie www.mobile-it.com.pl

Mobile Trends Conference świętuje jubileusz!

W tym roku odbędzie się 5., jubileuszowa edycja Mobile Trends Conference. To trzy dni, od 17 do 19 lutego 2016 r., podczas których każdy znajdzie coś dla siebie. 17 lutego miejsce miał będzie Business Day, poświęcony zastosowaniu mobile w biznesie. Drugiego dnia, 18 lutego odbędzie się Inspiration Day, gdzie każdy będzie mógł wysłuchać budzących do działania prelekcji – aby móc rozwijać się zarówno w biznesie, jak i personalnie. 19 lutego to Development Day dedykowany przede wszystkim deweloperom, którzy tego dnia będą mogli wysłuchać również gości zza granicy.
10991436_800789309992671_6681458984348730856_n
Jak co roku wręczone zostaną nagrody Mobile Trends Awards przyznawane przez kapitułę konkursową dla najlepszych rozwiązań mobilnych roku. Eksperci ze świata mobile i IT wręczą statuetki podczas uroczystej gali, która będzie miała miejsce 18 lutego. Już teraz można zgłosić swoją firmę do konkursu, by móc zawalczyć o miano najlepszych i rozpocząć rok 2016 od podniesienia swojej wartości w branży poprzez otrzymanie nagrody przyznanej przez środowisko i dla środowiska związanego z szeroko rozumianym mobile.
Sprzedaż biletów na Mobile Trends Conference 2016 już ruszyła! Warto zdecydować się na ich wczesny zakup, ponieważ wiąże się on z niższą ceną biletów. Trwa również call for papers dla wszystkich zainteresowanych podzieleniem się swoją wiedzą i doświadczeniem w roli prelegenta MTC2016.
Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie www.2016.mobiletrends.pl.

Mobile Trends Conference – 17-19 lutego 2016

Miejsce: EXPO Kraków
Rejestracja: http://2016.mobiletrends.pl/konferencja-zapisy
Call for papers: http://2016.mobiletrends.pl/konferencja-prelegenci
Zgłoszenia do MTA: http://2016.mobiletrends.pl/mobile-trends-awards

Targi Mobile-IT – 18-19 lutego 2016

Miejsce: EXPO Kraków
Wystawcy: http://2016.mobiletrends.pl/wystawcy
Informacje dla wystawców: http://2016.mobiletrends.pl/informacje-wystawcy

Relacja z poprzedniej edycji:


Organizatorami wydarzenia są Targi w Krakowie Sp. z o.o. oraz ClickMaster Polska.

Udostępnij
Zobacz także