Konferencje

Testuj szybkość strony WWW

Żyjemy szybko i dzisiaj nikt nie ma ochoty tracić czasu na wolno działające strony WWW. Jeżeli jesteś właścicielem jakiejś witryny, na pewno często zastanawiałeś się, jak szybko wczytuje się ona innym użytkownikom.

Każdy życzyłby sobie, żeby jego strona WWW była jak najbardziej popularna. W końcu po to tworzy się serwis internetowy, żeby inni użytkownicy chętnie z niego korzystali. Nie ma tu znaczenia fakt, czy to blog, sklep, czy wizytówka firmy. Trzeba szukać przewagi konkurencyjnej. A jednym z kluczy do sukcesu jest szybkie działanie witryny. Na czas wczytywania strony WWW ma wpływ szereg czynników, które można szybko przeanalizować, korzystając z narzędzia test2speed.com!

test2speed.com – szybko, dokładnie i szczegółowo!

Chcesz wiedzieć, czy masz szybko działającą stronę WWW? Wejdź na test2speed.com, wpisz jej adres i rozpocznij test. Po chwili otrzymasz wynik czasu ładowania witryny z różnych polskich miast, informację o średnim pingu i jeszcze wiele przydatnych informacji.

test2speed.com to przydatne i intuicyjne narzędzie, które jest dedykowane każdemu właścicielowi strony internetowej niezależnie od posiadanej przez niego wiedzy informatycznej.

Narzędzie uszyte na miarę

Serwis test2speed.com, na podstawie tysięcy przeprowadzonych analiz, umożliwia szybką i dokładną ocenę testowanej strony internetowej. Dlatego – nawet jeżeli nie jesteś programistą czy webmasterem – bez problemu zrozumiesz wyniki, które przedstawia. A ponieważ test2speed.com korzysta z komercyjnych łącz internetowych od ogólnopolskich dostawców Internetu oraz przeglądarki Chrome, ocena szybkości będzie zawsze miarodajna i obiektywna.

Nie zwlekaj i już dziś sprawdź szybkość działania swojej witryny w darmowym narzędziu test2speed.com!

Udostępnij
Zobacz także