Konferencje

Umów się do fryzjera przez aplikację mobilną!

Na pewno nie raz spotkałeś się z sytuacją, kiedy potrzebujesz fryzjera na już. Randka z nowo poznaną dziewczyną? Czy jednak impreza z kolegami, a barber, do którego chodzisz od lat, nie ma czasu w najbliższym tygodniu? A może nagle odwołali Ci wizytę w salonie tatuażu, na którą czekałeś od miesiąca? Znamy to uczucie i doskonale wiemy co czuje się w takim momencie. My już przestaliśmy umawiać się na wizytę przez telefon czy Facebooka. Za dużo zachodu. Po drugiej stronie telefonu cisza, więc w najlepszym wypadku czeka Cię wymiana minimum 10 wiadomości z kimś, kto obsługuje fanpage. Koniec z tym! Na ratunek wkracza portal i aplikacja mobilna Moment.

Czym jest portal do rezerwacji Moment.pl

Moment.pl to portal internetowy, który ułatwia nam odnalezienie specjalisty z branży hair&beauty m.in. fryzjerów, barberów, kosmetyczki, masażysty czy nawet tatuatora. Pierwsze co można powiedzieć o tym serwisie to fakt, że jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących czas. Gwarantujemy, że na pewno się z nim polubicie. Umówienie wizyty zajmuje dosłownie chwilkę, a liczba fryzjerów i kosmetyczek na Moment.pl na pewno zadowoli najbardziej wymagających klientów. Wystarczy w wyszukiwarce wybrać usługę na jakiej nam zależy i w jakim mieście lub dzielnicy chcemy z niej skorzystać.

Aplikacja do rezerwacji wizyt u fryzjera

Aplikacja mobilna Moment jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze. Od razu po wejściu pojawia nam się okno wyszukiwania, z którego możemy odnaleźć usługę lub konkretny salon. Posiada również kategorie, które znajdują się od razu pod oknem wyszukiwania i lokalizacją. Ułatwiają one znalezienie odpowiedniego dla nas salonu.

Jak możemy zauważyć systemy wyszukiwania to najważniejsza część tego serwisu. Po wybraniu kategorii użytkownik może dodatkowo przefiltrować wyniki pod względem lokalizacji, kategorii, podkategorii oraz ceny, a także dokonać sortowania  po ocenie, polecanych i alfabetycznie.

Po wejściu w wybrany salon widzimy jego dokładną lokalizację i opinie oraz listę usług, które oferuje.  Każdą z firm, która jest w aplikacji Moment.pl, możemy dodać do ulubionych za pomocą intuicyjnej ikonki w kształcie serca. Teraz na pewno nie zapomnimy, z których wizyt byliśmy najbardziej zadowoleni i gdzie chcemy ponownie wrócić.  

W pasku zarządzania mamy tylko 4 zakładki do wyboru: Home, Ulubione, Wizyty, Konto. Oznaczone są nie tylko etykietami słownymi, ale i graficznymi. Bez względu na wiek i poziom umiejętności aplikacja jest łatwa w obsłudze dla każdego. 

Interfejs aplikacji bazuje na 3 kolorach: czarnym, białym i żółtym. Wszystkie elementy dobrze ze sobą współgrają tworząc spójną całość.

Umów się do fryzjera przez aplikację mobilną Moment

Jak umówić się do fryzjera w 2 minuty? Nic prostszego! Wystarczy z wyników wyszukiwania wybrać miejsce, które najbardziej nam odpowiada i kliknąć duży żółty przycisk „umów wizytę”. Następnie aplikacja przenosi nas do listy usług, z której możemy dokonać konkretnego wyboru. Później decydujemy się na datę i godzinę rezerwacji. Gotowe!

Chce odwołać wizytę u kosmetyczki. Ale jak?

Musisz zostać dłużej w pracy, nie ma kto odebrać dziecka z przedszkola czy może po prostu się rozmyśliłeś? Nie ma problemu, w każdym momencie możemy to szybko zrobić. Wystarczy wejść w dolne menu i w zakładce „Wizyty” wybrać salon, do którego byliśmy umówieni, kliknąć ikonę „…” (tzw. meatballs menu) znajdującą się w górnym menu nawigacyjnym i zaznaczyć „odwołaj wizytę”. 

Czas to pieniądz jak to mówią, a to narzędzie doskonale pomoże Wam go zaoszczędzić. Aplikacja Moment.pl w Google Play ma ocenę aż 4,9 na 5 gwiazdek, a w App Store 4,8 na 5. Instalujcie i cieszcie się rezerwacją wizyty w ulubionym miejscu w dosłownie kilka minut.

Prowadzisz własny salon? Dodaj go do Moment.pl! Nie musisz pobierać dodatkowych programów, wszystko zrobisz z poziomu aplikacji.

Udostępnij
Zobacz także