Konferencje

Vectra – najlepszy dostawca internetu?

Dostawców internetu na polskim rynku jest bardzo dużo, a jednym z jej czołowych przedstawicieli jest Vectra. Zajmują się również usługami telekomunikacyjnymi, jak I telewizyjnymi. Wszystko to zostaje dostarczone 970 tysięcy użytkownikom, obsługując kilkaset miast w całej Polsce. Warto przyjrzeć się bliżej usługom internetowym, które reprezentują.

Jaki internet oferuje Vectra? 

Vectra najlepszym dostawcą internetu? To pytanie, na które można odpowiedzieć, dokładnie przeglądając ich ofertę. Dzieli się ona głównie na trzy części, a mianowicie: 

 • internet mobilny – jest to internet, którego można używać na terenie całej Polski, choć jest to oczywiście zależne od poziomu sygnału, z którym nie ma problemu na terenach miast,
 • internet standardowy na liniach telekomunikacyjnych – jest to wersja stacjonarna, której plusem jest stosunkowo wysoka stabilność łącza,
 • internet światłowodowy – jest to najszybsza wersja internetu, która powoli staje się standardem.

Tak właśnie przedstawia się oferta Vectry, jeśli chodzi o rodzaje proponowanego internetu. Jak jednak przedstawia się to, jeśli spojrzymy na oferty bliżej?

Jak wyglądają szczegóły oferty Vectry? 

Na początku warto przedstawić ofertę standardowego internetu, czyli tego, który jest możliwy dzięki liniom telekomunikacyjnym. Jego prędkość będzie mniejsza od internetu światłowodowego, jednak cenowo obie oferty prezentują się podobnie korzystnie. Sprawia to, że jeśli mamy opcję, warto zawsze wybierać światłowód. 

Oferta Vectry, jeśli chodzi o połączenie światłowodowe, zawiera w sobie: 

 • internet do 300 Mb/s– jest to liczba dotycząca pobierania; jeśli chodzi o wysyłanie, jest to 40 Mb/s; cena takiego pakietu wynosi 34,99 zł, co jest zdecydowanie korzystną stawką, 
 • internet do 450 Mb/s– tutaj prędkość wysyłania podnosi się do 50 Mb/s, a do tego dochodzi pakiet Smart 4K, oferując 39 kanałów i dodatkowy dekoder; cena takiej paczki wzrasta do 49,99 zł, 
 • internet do 600 Mb/s– tutaj prędkość wysyłania to 60 Mb/s, a w pakiecie dochodzi do tego również plan podstawowy Netflix; cena to 79,99 zł. 

Jeśli chodzi o internet mobilny, otrzymujemy 20 lub 60 GB pakietu za odpowiednio 24,99 i 44,99 zł miesięcznie. Wszystko to w umowie na 24 miesiące i nielimitowanymi rozmowami oraz wiadomościami. 

Jakie zalety ma internet od Vectry? 

Vectra jako dostawca internetu ma zalety, które warto wyszczególnić. Przyjrzenie się im może pomóc zadecydować w wyborze odpowiedniej dla siebie oferty. 

Zalety internetu od Vectry: 

 • szybkie prędkości, 
 • wiele dodatkowych pakietów w cenie, 
 • stosunkowo niskie ceny, 
 • oferty są możliwe do personalizacji, 
 • bardzo szybka aktywacja, która jest jednocześnie tania. 

Jak widać, internet od Vectry ma sporo zalet, co sprawia, że jest to świetna opcja dla każdego, kto potrzebuje szybkiego i stabilnego łącza. 

Udostępnij
Zobacz także