Konferencje
Mobile Trends

Weź udział w 4Developers 2016 – największym Festiwalu Technologicznym w Polsce!

Czternaście ścieżek tematycznych, ponad 1300 uczestników, mnóstwo atrakcji i nowości oraz niezliczona ilość możliwości zawodowych oraz rekrutacyjnych – to wszystko czeka na Was już 11 kwietnia w Warszawie. Zobacz, dlaczego warto wziąć udział w Festiwalu 4Developers!

Do kogo adresowany jest Festiwal 4Developers?

Ideę 4Developers opisuje hasło Make IT grow, które towarzyszy wydarzeniu od samego początku. W tym roku, ze względu na swoją interdyscyplinarność, wszechstronność i rozmach, 4Developers zdobył miano Festiwalu Technologicznego. Programiści, team leaderzy, managerowie IT, studenci, zawodowcy, jak również laicy – nie może Was tam zabraknąć! W czym tkwi siła Festiwalu? W jego wielowymiarowości, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu merytorycznego i poruszaniu praktycznych case’ów. Solidna dawka wiedzy i prawdziwej pasji, networking, aktywność i myślenie perspektywiczne, to wszystko znajdziecie w jednym miejscu!

Znajdź temat dla siebie!

Organizatorzy spotkania stawiają na interdyscyplinarność i oferowanie bogatej wiedzy z szerokiego spektrum zagadnień związanych z IT. W tym roku planowanych jest aż 14 różnorodnych ścieżek tematycznych, poruszających popularne, techniczne tematy jak Java, Ruby, PHP, architektura aplikacji czy .NET, a także związane z Soft Skillstutaj znajdziecie pełną agendę. Nad warstwą merytoryczną każdej ze ścieżek czuwają mentorzy – najwięksi polscy specjaliści z różnych dziedzin IT.

Festiwal to nie tylko wiedza

4Developers to dużo więcej niż wykłady – to także świetna okazja, by wyjść poza strefę wykładową i w swobodnej atmosferze spotkać się ze światowej klasy specjalistami i pasjonatami świata IT. Szereg atrakcji wychodzących poza salę wykładową sprzyja aktywności, dzieleniu się wiedzą w niepowtarzalnej atmosferze oraz wspieraniu rozwoju polskiej społeczności technologicznej.

Mamy dla Was 15% zniżki na wejściówki!

W tym roku 4Developers odbędzie się w klimacie eko, wiec możecie spodziewać się wielu tematycznych atrakcji i niespodzianek, które będą sprzyjać integracji i świetnej zabawie. Dla naszych czytelników zdobyliśmy 15% rabatu na wejściówki – wszystko co musicie zrobić, to wpisać kod zniżkowy “4dev_mobtrends15“ podczas rejestracji.

Udział w 4Developers procentuje

Dlaczego? Nie chodzi tylko o wiedzę – można zdobyć nawet 100% zniżki na wejściówki, wystarczy zarejestrować razem 100 lub więcej osób. Rejestrując kilku uczestników jednocześnie, można otrzymać tyle % zniżki, ile zarejestrowanych osób.

Zniżkę można otrzymać w ramach jednej rejestracji z jednej firmy. By otrzymać unikalny kod zniżkowy, należy skontaktować się z Justyną Bień (justyna.bien@proidea.org.pl).

Do zobaczenia w Warszawie! Serwis MobileTrends.pl jest patronem medialnym wydarzenia!

http://2016.4developers.org.pl/

https://www.facebook.com/4Developers/

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także