Konferencje

Windows server 2016 Standard – doskonałe rozwiązanie dla małych firm

Windows server 2016 Standard to doskonałe narzędzie dla niewielkich firm, które jest w stanie zapewnić im pełną integrację danych w chmurze oraz wygodne środowisko pracy i to bez bardzo wysokiego budżetu. Wybierając to rozwiązanie, możesz korzystać z systemu operacyjnego gwarantującego bezpieczeństwo, ochronę systemu oraz wszelkich informacji. 

Serwerowy system operacyjny Windows server 2016 Standard został stworzony w taki sposób, by odnosić się do serwerów Twojej witryny. Jeśli nie masz ich zbyt dużo, podobnie jak rozwiązań wirtualnych, to pakiet systemów Windows Server będzie dla Ciebie idealny.

Windows Server 2016 Standard – właściwości

Windows server 2016 Standard pozwoli Ci na zarządzanie siecią oraz wewnętrznymi danymi, gwarantując swobodę użytkowania oraz zachowanie wszystkich standardów bezpieczeństwa. Ponosisz koszt za rdzeń procesora, dzięki czemu z góry będziesz w stanie w prosty sposób policzyć, ile wyniesie Cię cała inwestycja przeniesienia działalności w nowy wymiar pracy.

Cena licencji Windows Server 2016 Standard jest atrakcyjna i nie stanowi bariery nawet dla niewielkich przedsiębiorstw, które nie są jeszcze gotowe na wielkie inwestycje. Na procesor ponoszone są koszta aktywacji oprogramowania na minimum 8 rdzeni, lecz jest możliwość swobodnego dostosowywania go do ich rosnącej liczby.

Zarządzaj siecią z zainstalowanym systemem Windows Server 2016 Standard

Cały system serwerowy może być sterowany z dowolnego miejsca, dzięki czemu zyskasz pełną swobodę i zoptymalizujesz plan pracy swojego przedsiębiorstwa. Każdemu pracownikowi dzięki Windows Server 2016 Standard możesz przypisać określone prawa użytkownika, usprawniając proces przepływu informacji. Możliwe jest to dzięki fenomenalnej łączności i prędkości w chmurze.

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z dowolnej edycji Windows Server, rozwiązanie 2016 Standard bez wątpienia nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnego problemu. Znajomy interfejs ułatwia poruszanie się użytkownikowi po systemie i zarządzanie nim.

Windows Server 2016 Standard nie posiada interfejsu graficznego, a uruchomić dzięki niemu można system nawet w podstawowej, prostej wersji aplikacji. Sprawia to, że skorzystać można z niego nawet na starszych urządzeniach. Dotyczy to również rozwiązań zewnętrznych, obarczonych dzięki temu o wiele mniej restrykcyjnymi wymaganiami.

Skorzystaj z systemu operacyjnego dla mniejszych firm 

Licencja Windows Server 2016 Standard to doskonałe rozwiązanie dla młodych przedsiębiorców i niewielkich firm, które nie są jeszcze gotowe na inwestowanie ogromnych pieniędzy w rozwiązania IT. Różne systemy komputerowe da się połączyć bez żadnego problemu i dystrybuować między nimi dane w sposób sprawny, szybki i bezpieczny, nawet przy ograniczonym budżecie i bez funkcji pokroju Shielded Virtual Machines.

Windows Server 2016 Standard dysponuje za to 16 rdzeniami, a obsługiwany jest na bezterminowej licencji elektronicznej (ESD). Kupić go możesz bez wychodzenia z domu, a nawet wstawania od komputera – wystarczy, że skorzystasz ze sklepu internetowego Kluczesoft.pl. 

Zespół doświadczonych specjalistów przygotował przejrzysty opis produktu, dzięki któremu upewnisz się, że Windows Server 2016 Standard jest rozwiązaniem dla Twojej firmy. Jeśli rozwiązania informatyczne nie są natomiast Twoim obszarem zainteresowań i nie jesteś pewny, czego dokładnie potrzebujesz, również się nie przejmuj. Skontaktuj się z Kluczesoft.pl, opisz dokładnie potrzeby swojej działalności, a eksperci na pewno przygotują dla Ciebie ofertę szytą na miarę, która usprawni pracę i pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze.

Udostępnij
Zobacz także