Konferencje

Wrocław i #e-biznes festiwal zapraszają na "mobile day"!

Jeżeli dotknęła Was jesienna chandra to definitywnie czas ją przerwać! Specjalnie dla Was organizujemy #e-biznes festiwal, który po raz pierwszy odbędzie się w czterech miastach. Festiwal od dwóch lat przyciąga do Krakowa setki osób działających w obszarze technologii mobilnych, e-marketingu oraz e-commerce. W tym roku po raz pierwszy zagości również we Wrocławiu! Serwis MobileTrends.pl objął patronat nad wydarzeniem.
W tym roku bezpłatne szkolenia i prelekcje w ramach #e-biznes festiwal odbędą się w 4 miastach związanych z nowymi technologiami. Zaczynamy już 10 października we Wrocławiu – spotykamy się w lokalu Włodkowica 21 (Wrocław, ul. Pawła Włodkowica 21) i podejmiemy tematykę mobile. Nasi eksperci poruszą zagadnienia związane z technologiami mobilnymi, ich rozwojem oraz zastosowaniem w biznesie i życiu codziennym. Merytorycznie wspierają nas między innymi: Grupa Divante, SMSAPI, Kancelaria Olesiński i Wspólnicy. Będzie inspirująco! Spotkanie zakończymy networkingiem i rozmowami w kuluarach, a wszystkich uczestników zaprosimy do Krakowa na finał konferencji w dniach 13 – 15 listopada 2013. Partnerem strategicznym #e-biznes festiwal jest Województwo Małopolskie.
Każdy dzień festiwalu wypełniony będzie wartościowymi prelekcjami i warsztatami, prowadzonymi przez specjalistów w danej dziedzinie. W tym roku skupimy się na pięciu tematach przewodnich:

  • model Software as a Service;
  • zagadnienia automatyzacji marketingu, analityki internetowej i Big Data;
  • angażowanie społeczności w komunikację z marką i marketing wirusowy;
  • polskie miasta w mediach społecznościowych i realizacja idei „smart city”;
  • funkcjonowanie społeczności blogerów i vlogerów.

Jedną z atrakcji festiwalu będzie kolejna edycja “StartUp Challenge”- ścieżki eksperckiej dla startup’ów, która odbędzie się w stolicy Małopolski od 13 do 15 listopada. Rekrutacja do projektu rozpocznie się już w trakcie pierwszego barcampu we Wrocławiu. W ramach “StartUp Challenge” 10 zespołów rozwijających swój projekt będzie miało możliwość skonsultowania swoich idei z mentorami i ekspertami z #e-biznes festiwalu. Dodatkowo, uczestnicy “StartUp Challenge” będą mogli wziąć udział w warsztatach rozwijających ich produkt. W ostatnim dniu festiwalu tj. 15 listopada w Krakowie mentorzy i publiczność wyróżnią najlepsze startup’y, a ich pomysłodawcy otrzymają wartościowe nagrody wspierające dalszą realizację projektu.
Zainteresowanych projektem #e-biznes festiwal zapraszamy na oficjalną stronę WWW wrocławskiego wydarzenia: http://wroclaw.efestiwal.net oraz na nasz profil #e-biznes festiwal na Facebooku. Gwarantujemy dużo inspiracji i niesamowitą atmosferę! Zapraszamy!

Udostępnij
Zobacz także