Konferencje

Wspólne oszczędzanie w usługach na kartę od Orange

Posiadanie telefonu na kartę to przede wszystkim duża niezależność – to abonent decyduje kiedy i za jaką kwotę doładować konto, a także nie musi podpisywać wiążącej umowy, która zwykle obejmuje okres dwóch lat. Dodatkowo, oferty na kartę dają możliwość korzystania z wielu pakietów promocyjnych, a także otrzymywania opłacalnych bonusów. Chcesz dowiedzieć, co zrobić, by zyskać dodatkowe środki na swoim koncie, mając telefon na kartę? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami programu Skarbonka Orange, które można znaleźć w tym artykule.

Bonus za doładowanie

Usługa Orange Skarbonka to szybki i łatwy sposób na zyskanie i oszczędzanie pieniędzy na swoim koncie. Jedyne, co trzeba zrobić to aktywować usługę w jeden z poniższych sposobów:

  • przez Internet, po zalogowaniu się do panelu Mój Orange,

  • wysyłając bezpłatny SMS o treści SKARBONKA, pod numer 848,

  • wpisując kod *124*# i zatwierdzając go przyciskiem połączenia (zielona słuchawka),

a także doładować konto dowolną kwotą. Wartość bonusu dla klientów z dwuletnim stażem wynosi 10 %, dlatego im wyższa kwota doładowania, tym więcej można zyskać, nawet 20 zł przy doładowaniu za 200 PLN. Klienci, którzy z usług sieci Orange korzystają krócej niż dwa lata (minimalny czas stażu to 31 dni), otrzymują w promocji 5% kwoty, za którą doładowują konto. Jak widać, nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych kryteriów, by za darmo otrzymywać pieniądze, które później można wykorzystać na dowolne usługi. Minimalną kwotą, jaką trzeba zgromadzić jest 5zł. Następnie można ją przelać ze skarbonki na konto główne (wysyłając SMS o treści GŁÓWNE X na numer 8048) i przeznaczyć na dowolną usługę lub na konto promocyjne, które umożliwi wydanie pieniędzy na pakiet Internetu, rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci lub tylko do Orange.

Zyskuj więcej z drugą osobą

Program Orange Skarbonka daje możliwość wspólnego gromadzenia środków, wraz z inną osobą, która także jest użytkownikiem Orange na kartę. Usługę można aktywować wysyłając SMS o treści DOLACZ wraz z numerem i imieniem osoby, z którą środki będą odkładane (np. DOLACZ 508 888 888 JOLA). Jedyny krok, jaki musi wykonać zapraszana osoba jest zaakceptowanie wiadomości za pomocą zielonej słuchawki. Dzięki temu, bez najmniejszego wysiłku możecie wspólnie zyskiwać dodatkowe pieniądze, które z pewnością przydadzą się na różne usługi. Warto jednak dodać, że zgromadzone środki nie sumują się, a obaj użytkownicy mają do nich takie same prawa. Skarbonka Orange jest korzystnym programem lojalnościowym, który pozwala zyskać dodatkowe środki przy okazji doładowywania konta. Nie trzeba więc wykupywać żadnych dodatkowych usług lub pakietów, by uzyskać bonus – klienci dostają pieniądze w prezencie, zawsze gdy doładują konto. Abonent wykorzystuje więc swoje środki z doładowania, a w Skarbonce samoistnie gromadzą się środki promocyjne.

Warto również przypomnieć prostą procedurę zasilania konta. Najszybszym i najprostszym sposobem, jest doładowanie konta przez Internet, co można wykonać za pośrednictwem strony https://doladowania.orange.pl. Można także zakupić kod doładowujący w kiosku lub innych punktach sprzedaży, a także poprosić o doładowanie innego użytkownika.

Telefon na kartę to świetnie rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą wiązać się umową oraz cenią sobie możliwość samodzielnego wybierania kwoty, za jaką można zasilić konto. Sprawdź szczegóły oferty Orange na kartę i dowiedz się więcej.

Udostępnij
Zobacz także