Konferencje

XIII edycja JDD – co w tym roku na jednej z największych konferencji Java w Polsce?

XIII edycja JDD zbliża się wielkimi krokami. Środowisko pasjonatów i praktyków Javy spotka się ponownie, by dzielić się najnowszymi informacjami z zakresu programowania w tym języku. Tym razem widzimy się w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie, w weekend: 8-­9 października. Organizatorzy przewidzieli zniżki dla naszych czytelników.

Praktyka i case studies

Jednym z głównych celów tegorocznej edycji jest spójna i treściwa agenda, która została przygotowana na podstawie nadesłanych zgłoszeń CFP i propozycji Rady Programowej JDD. W tym roku czeka Was wyłącznie “mięso i praktyka” -­ masa aktualnych i istotnych tematów z zakresu języka Java. Live coding, case study, teoria i aktualności -­ organizatorzy dbają o to, by uczestnicy JDD wrócili do pracy z garścią sprawdzonych, gotowych do implementacji rozwiązań.

Ścieżka dla każdego

Organizator przygotował dla Was dokładnie opisane cztery ścieżki, podzielone ze względu na:

  • poziom zaawansowania (wykłady średniozaawansowane i zaawansowane)
  • język, w którym przeprowadzane jest wystąpienie (angielski i polski)

Światowej sławy prelegenci i zajmujące tematy

Bogate w wiedzę prezentacje przedstawią znani eksperci Java, aktywnie uczestniczący w światowych konferencjach branżowych. W tym roku na JDD zagości jeszcze więcej prelegentów z zagranicy – konferencja jeszcze bardziej otwiera się na międzynarodowe treści. Na tegorocznej scenie pojawią się takie osobistości jak:

  • Patrick Kua (Talking with Tech Leads),
  • Oleh Dokuka (Refactor to Reactive with Spring 5 and Reactor 3),
  • Vladimir Tsukur (GraphQL -­ APIs the New Way),• Jacek Kunicki (How (Not) to Use Reactive Streams in Java 9+)
  • Jarosław Pałka (new java.io.File(„jdd.json”);; is this really that simple?)

Po konferencji standardowo czeka Was After Party, podczas którego będziecie mogli osobiście poznać prelegentów i ekspertów i zadać im nurtujące Was pytania.

JUGMajster -­ kultowy konkurs dla debiutantów

Nie zapominajmy o plebiscycie JUGmajster -­ w tym roku również go nie zabraknie! Uczestnicy poprzednich edycji doskonale go znają. To porządna i praktyczna dawka informacji od debiutujących prelegentów, którzy walczą o miano wschodzących gwiazd polskiej sceny Java.
Organizatorzy przygotowali kod rabatowy, uprawniający czytelników MobileTrends.pl do 15% zniżki na bilety. By z niego skorzystać, podczas rejestracji należy wpisać: MobileTrends_zaprasza Więcej na stronie: jdd.org.pl

Udostępnij
Zobacz także