Konferencje

Drukarnia internetowa to drukarnia dla każdego

Rozwój nowych technologii przeorganizował ludzkie życie w prawie wszystkich sferach. Dzięki nowym technologiom coraz więcej rzeczy możemy robić bez wychodzenia z domu, co pozwala nam zaoszczędzić czas i pieniądze. Współczesne drukarnie wychodzą naprzeciw tym zmianom i oferują szereg udogodnień dla swoich klientów.

Zamawiaj, wyceniaj, odbieraj bez wychodzenia z domu 

Drukarnia internetowa umożliwia zarówno złożenie zamówienia online, jak i wycenę online wydruku. Dodatkowym atutem jest możliwość zamówienia dostawy gotowych wydruków kurierem. To sprawia, że możliwe jest zrealizowanie całego zamówienia bez wychodzenia z domu. To szczególnie ważne w przypadku klientów, którzy chcą skorzystać z usług konkretnej drukarni, która nie znajduje się w ich rodzimej lokalizacji. Odległość od drukarni przestaje być problemem. Takie rozwiązanie sprawdzi się też w przypadku osób pracujących z domu albo takich, które nie mogą z różnych powodów tego domu opuścić. Cała procedura może zostać zrealizowana anonimowo, co jest dodatkowym udogodnieniem dla klientów, którzy z różnych powodów nie chcą, by dany projekt był bezpośrednio powiązany z ich osobą. 

Drukarnia internetowa a druk cyfrowy

Druk cyfrowy jest współczesnym udogodnieniem, szczególnie dla klientów indywidualnych, którzy składają niewielkie zamówienia. W przypadku druku cyfrowego możliwe jest zamówienie nawet jednej kopii wydruku. Po zakończeniu każdego cyklu drukowania możliwa jest edycja danych. W przypadku druku cyfrowego wydruki próbne są zbędne. To pozwala na szybką realizację zamówienia i minimalizację jego kosztów. Dodatkowym atutem druku cyfrowego jest większa dowolność personalizacji wydruków. Drukarnia internetowa oferująca możliwość skorzystania z druku cyfrowego pozwala na zamówienie jednego egzemplarza dowolnego wydruku. Nie wychodząc z domu, można zaprojektować, zamówić i odebrać plakat okazjonalny, urodzinowy bon czy voucher. 

Kreatywny pomysł na prezent

Wiele osób podchodzi do prezentów bardzo osobiście. Prezent jest ceniony tym bardziej, im bardziej jest dopasowany do obdarowywanego. Dzięki możliwości skorzystania z drukarni cyfrowej oraz gwarancji szybkiej realizacji zamówienia każdy może taki spersonalizowany prezent stworzyć. To może być plakat ulubionego filmu, na którym umieścimy jubilata, albo specjalna książka poświęcona jego osobie. Możliwe jest stworzenie takiej książki w domu, samodzielnie. Nie będzie ona jednak tak dobrej jakości, jak książka wydrukowana w procesjonalnej drukarni, z okładką, odpowiednio szytymi albo klejonymi stornami, wyglądającą jak z księgarni. Warto kreatywnie wykorzystać możliwości współczesnego świata. 

Udostępnij
Zobacz także