Konferencje

Lojalność się opłaca, czyli dlaczego warto zostać u jednego operatora na dłużej

Grafika: pixabay.com
Operatorzy sieci komórkowych kuszą atrakcyjnymi promocjami, nowymi ofertami i obiecują warunki lepsze niż u konkurencji. To najczęstsze propozycje, które są kierowane do potencjalnych abonentów. Jednak najwięksi gracze na rynku nie zapominają o swoich dotychczasowych klientach, których potrafią wynagrodzić za lojalność. Z jakich konkretnie powodów opłaca się pozostać u jednego operatora na dłużej?

Zalety pozostania u jednego operatora

W zależności od operatora oraz dotychczasowej oferty, abonenci mogą cieszyć się różnymi przywilejami, które są stworzone z myślą o klientach, pozostających w tej samej sieci na dłużej. Wśród ogólnych korzyści, które z tego wynikają, najczęstszy jest większy limit danych do wykorzystania w ramach internetu mobilnego oraz rabat w postaci obniżenia ceny abonamentu komórkowego, który w ofercie dla nowych klientów jest nieco droższy. Operatorzy najczęściej mają przygotowane specjalne oferty, które obowiązują wyłącznie stałych abonentów. W związku z tym, kiedy zbliża się koniec umowy, można też skorzystać z nowszej, atrakcyjniejszej oferty.
Wyliczając korzyści związane z pozostaniem u swojego operatora, nie można zapominać o komforcie. Dotyczy to sytuacji, w której kończy się jedna umowa i wygodnie, bez zbędnych formalności, można ją przedłużyć. Jako zaletę, wiele osób wskazuje też poczucie bezpieczeństwa, które jest związane ze znajomością obecnej sieci. Jeśli klient zna ofertę i przysługujące mu korzyści u „swojego” operatora, łatwiej mu porównać swoje rachunki z konkurencją, dzięki czemu ma pewność, że opłaty za usługi są dla niego jak najkorzystniejsze.

Im dłużej, tym lepiej – oferta nju mobile

Jedną z atrakcyjniejszych propozycji dla swoich stałych klientów przygotowało nju mobile. Oferta „im dłużej, tym lepiej”, zakłada szereg korzyści dla każdego, kto zdecyduje się dłużej korzystać z wybranej oferty nju. Zasada działania tej usługi jest bardzo prosta – im dłużej jest się w nju, tym więcej korzyści otrzymuje klient:

  • po 3 miesiącach, przestaje obowiązywać minimalna kwota rachunku w nju na abonament, wynosząca 9 zł;
  • po 6 miesiącach, 2 razy wzrasta liczba GB;
  • po 12 miesiącach, 2,5 razy wzrasta liczba GB;
  • po 24 miesiącach, 3 razy wzrasta liczba GB.

Usługa „im dłużej, tym lepiej” dotyczy wszystkich ofert nju – na abonament, na kartę oraz internet mobilny.
Więcej szczegółowych informacji na temat oferty „im dłużej, tym lepiej” w nju, można znaleźć na stronie: https://www.njumobile.pl/oferta/im-dluzej-tym-lepiej

Podsumowanie

Lojalność się opłaca – tak można podsumować temat związany z pozostaniem na dłużej u jednego operatora. Dotyczy to zarówno sytuacji, w których kończąca się umowa zostaje przedłużona, jak również profitów, które można czerpać już po kilku miesiącach korzystania z wybranej wcześniej oferty.
Tak jak wspomnieliśmy, do największych zalet, które wynikają z pozostania u jednego operatora sieci komórkowej, należą:

  • wymierne korzyści, takie jak większy limit danych czy rabat cenowy;
  • poczucie bezpieczeństwa, wynikające ze znajomości operatora oraz oferowanych przez niego usług;
  • komfort, związany m.in. z możliwością wygodnego przedłużenia umowy, bez zbędnych formalności i tracenia czasu na poszukiwania innych ofert.

Najlepsze oferty dla lojalnych abonentów można znaleźć u czołowych operatorów sieci komórkowych, ale też w nju mobile, które oferuje niezwykle atrakcyjną usługę – „im dłużej, tym lepiej”.

Udostępnij
Zobacz także