Konferencje

Mobile Trends Conference: Eksperci o marketingu mobilnym (i nie tylko) w 2024 roku

W erze mobilnej ewolucji, każde kliknięcie może zadecydować o sukcesie czy porażce kampanii. Profesjonaliści z branży PR i marketingu nie mogą pozwolić sobie na zaniedbanie najnowszych trendów. Mobile Trends Conference 2024 obiecuje dostarczyć inspiracji i wiedzy. 

Mobile Trends Conference 2024 to nie tylko wydarzenie dla entuzjastów mobilnej branży. Ale także dla profesjonalistów z obszaru PR i marketingu, którzy pragną poznać najnowsze trendy i innowacje. Poniżej znajdziesz krótki przegląd fascynujących prelekcji, które oczekują na uczestników na ścieżce #Marketing.

Jak w erze mobile klient widzi Twoje działania marketingowe

Dagmara Kokoszka-Lassota, specjalista ds. psychologii sprzedaży, zaintryguje uczestników pytaniem, jak klienci postrzegają reklamy w erze mobile. W swojej prelekcji skoncentruje się na wykorzystaniu wiedzy z zakresu psychologii sprzedaży do wpływania na decyzje zakupowe klientów.

Jak kukurydza sprzedaje na TikToku?

Prelegentki z Orange Polska, Aleksandra Matysiak i Katarzyna Modrzyńska, przeniosą uczestników w świat kreatywnego marketingu na TikToku. Warto dowiedzieć się, czy ta platforma może być skarbem dla kreatywnych kampanii marketingowych.

Jak (wy)grać w marketing do graczy?

Wiktoria Wójcik z inStreamly podzieli się tajnikami marketingu do graczy. Uczestnicy dowiedzą się, jak zrozumieć motywacje graczy i skutecznie tworzyć kampanie związane z esportem i gamingiem.

LinkedIn dla marek i liderów w branży mobile i tech

Adrian Gamoń skupi się na wykorzystaniu LinkedIn do promocji pracy, dzielenia się wiedzą i budowania relacji z profesjonalistami w branży tech. Dla twórców internetowych i liderów, prelekcja ta to prawdziwa skarbnica strategii i praktyk.

Czy w instant świecie zmian strategia i brand purpose marki mają znaczenie?

Anna Ledwoń-Blacha z More Bananas zastanowi się nad rolą strategii i brand purpose w dynamicznym świecie marketingu. Jak połączyć podejście agile z niezmiennymi stałymi w strategii marketingowej? To pytanie będzie kluczowe w jej prelekcji.

Czy faktycznie Polska jest Radomiem Europy?

Mike Korba z user.com porówna działania polskiego marketingu mobilnego z innymi krajami europejskimi. Uczestnicy dostaną cenne insighty na temat marketingu mobilnego w krajach takich jak Hiszpania, Francja, Niemcy czy Włochy.

Jak wykorzystać generatywną sztuczną inteligencję w zespołach marketingowych?

Jan Biłyk z Laurens Coster przedstawi, jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu do wykonywania powtarzalnych zadań. Uczestnicy odkryją możliwości optymalizacji zadań marketingowych dzięki generatywnej sztucznej inteligencji.

Projektowanie w oparciu o instynkty, czyli jak kreować markę przemawiającą do podświadomości

Daria Widerowska, EMBA z Brand New, zaintryguje uczestników pytaniem, czy w instant świecie zmian strategia i brand purpose marki mają znaczenie. Jak połączyć podejście agile z niezmiennymi stałymi w strategii marketingowej? To pytanie będzie kluczowe w jej prelekcji.

Co daje, co zabiera długa współpraca marki i influencera?

Łukasz Kępiński z Tears of Joy przedstawi korzyści i wyzwania długotrwałej współpracy z influencerem. Uczestnicy dowiedzą się, czy długa współpraca zawsze przynosi sukces czy też czekają na nich pułapki.

Kiedy AI staje się Twoim alter ego: Przyszłość z gen AI

Anna Prończuk-Omiotek z SalesYY zakończy konferencję prelekcją na temat przyszłości z gen AI. Jak stworzyć swój awatar AI? Jakie są biznesowe zastosowania gen AI, etyczne rozważania i potencjalne korzyści? Odkryj, jak gen AI wpłynie na kierunek strategii marketingu i sprzedaży.

Będziesz na konferencji?

Mobile Trends Conference 2024 obiecuje być nie tylko miejscem wymiany wiedzy, ale także inspiracji. Każda prelekcja wniesie unikalne spojrzenie na mobilny marketing, dostarczając narzędzi do skutecznego budowania relacji z klientami i kreowania innowacyjnych kampanii. Czy to miejsce stanie się punktem wyjścia do nowych możliwości i sukcesów w marketingu? Sprawdź!

Udostępnij
Zobacz także