Konferencje
Mobile Trends

semWAW – edycja startup

Piątek 17.11.2023 r., to dzień, który zapisze się w branży marketingu. Odbędzie się wtedy pierwsza edycja semWAW, czyli bliźniaczy event do semKRK. Organizatorzy po raz pierwszy zawitają ze swoim barcampem do stolicy. Jednocześnie wracają do korzeni, organizując mniejszą edycję. Jak zwykle towarzyszyć będzie nam aktualna wiedza od najlepszych ekspertów SEM i SEO, którzy zaprezentują się na scenie, oraz panel dyskusyjny w temacie startupów. 

DevaGroup od 8 lat organizuje semKRK, czyli konferencję dla specjalistów SEM i SEO, podczas której spotyka się cała branża. Jej uczestnicy wielokrotnie zapełnili Starą Zajezdnię (ok. 600 osób) oraz Muzeum Manggha (ok. 300 osób) w Krakowie.

Ostatnia edycja konferencji została oceniona na 9,04/10, a wysokie oceny i zadowolenie w ankietach popchnęły specjalistów do wyruszenia ze swoim barcampem nieco dalej.

semWAW

Stąd pomysł, aby kolejne spotkanie zorganizować właśnie w Warszawie. DevaGroup bardzo mocno wspiera integrację branży oraz chce dawać przestrzeń do wymiany wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Na tej imprezie znajdziesz sporo gadżetów, świetną atmosferę i stoiska sponsorskie, na których dowiesz się więcej o ciekawych narzędziach/firmach.

Kto wystąpi na scenie?

Podczas pierwszej warszawskiej edycji na scenę zaproszono m.in.: Dominika Fajferka (WhitePress®) oraz Pawła Sokołowskiego (Cont.ai). Nazwiska pozostałych występujących będą publikowane na wydarzeniu na Facebooku i Instagramie.

Zapraszamy więc do ich obserwowania, ponieważ na scenie zaprezentują się topowi eksperci z branży, którzy na co dzień są praktykami, laureatami prestiżowych konkursów, a także występują na największych marketingowych konferencjach. 

Call for speakers

Dodatkowo podczas tej edycji ponownie organizuje się Call4Papers (edycja startup). Jest to niestandardowy sposób wyboru prelegentów polegający na tym, że chętni do wystąpienia na naszej imprezie przesyłają tematy wraz z opisami, a my publikujemy w głosowaniu tylko te informacje. Głosujący nie znają zatem nazwisk prelegentów, którzy stoją za wybranymi tematami, i w ten sposób dajemy szansę na pokazanie się na scenie nowym twarzom.

– W ankietach po ostatnich edycjach bardzo często pojawiały się głosy o tym, żeby naszą konferencję zorganizować również w Warszawie. Zawsze staramy się słuchać głosu naszych uczestników – zatem widzimy się już w piątek 17 listopada o godzinie 18:00 w Campusie Google! Do zobaczenia na miejscu! – na wydarzenie zaprasza Kamil Leśniak, Event & Marketing Manager w DevaGroup.

Podczas semWAW – edycja startup:

– wysłuchasz 5 marketingowych prelekcji od najlepszych ekspertów w branży,

– weźmiesz udział w panelu dyskusyjnym na temat startupów,

– zobaczysz na scenie zwycięzcę Call4Papers (edycja startup),

– poznasz nowinki branżowe, które wdrożysz od razu po naszym spotkaniu,

– zadasz swoje pytania zaproszonym ekspertom na żywo (dzięki sli.do)!

Dodatkowo kilka dni przed konferencją odbędą się warsztaty semWAW. To wyjątkowe szkolenia online odpowiadające na potrzeby specjalistów, dla których kursy dostępne na rynku nie są wystarczające.

Będą 2 ścieżki:

  • 13.11 (poniedziałek): Google Ads&Analytics. Prowadzący (m.in.): Wojciech Mikoś, Bartłomiej Kaczmarczyk i Martyna Zastrożna.
  • 14.11 (wtorek): SEO. Prowadzący (m.in.): Bartłomiej Tomczyk i Szymon Słowik.

Warsztaty odbędą się na platformie Clickmeeting, a liczba miejsc na każdy dzień jest ograniczona do 40. Warto pośpieszyć się z kupnem biletów, bo przy ostatnich edycjach wyprzedawaliśmy je do ostatniego miejsca!

Więcej informacji:

Kup bilety na konferencję i warsztaty 

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także